| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti o fata care nu te place

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Esti sigur ca nu te place? incearca sa iesi cu alta ca sa vezi reactia ei, daca te placae va incerca sa iasa cu tine daca nu, ghinion.

278 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la ea acasa si vezi daca o chemi la poarta vine daca nu vine si baga motive de genu fac baie, efrig inseamna ca trebuie sa te dau la alta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca trebuie sa o fac geloasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai 1 la mana fii tu insuti. Mie imi merge intr-un singur fel... o fac sa rada ...fii putin funny o sa-ti zambeasca si daca rade si se uita in ochii tai inseamna ca ai cucerit-o.CREDETI-ma mie mi-a mers de cateva ori smugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca am facut o fata sa-i placa de mine si mie imi place mult de ea dar ea nu vrea prieten ce sa fac? cum sa o fac sa stea cu mine daca ma place dar nu vrea prieten? sad pls

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu... mie mi-a iesit de 3 ori in acelasi fel1. du-te la sala sau fa flotari, tractiuni etc. 2 Incearca sa ai note (la scoala)la fel de bune ca ale ei sau chiar mai binewinking 3.afla unde sta, care sunt prietenii ei etc.4.Incearca sa apari prin cartier pe la ea cu gascala un basket si cerele prietenilor aia ai tai sa te lasa sa iesi tu in fata dintre toti, sa pari mai smecher ceva. 5 Ia contact cu ea parand ca nici nu o bagi in seama si ajto la ceva(dai 5 bani ca nare sa dea rest). 6Dupaia o intrebi cum o cheama detalii pe care tu le stai de mult timp si cerei un nr de telefon/ID. 7 Vorbeste cu ea pe mess si fa-o sa se simta ca este cea mai speciala fata din vizta ta. 8 Aici va las pe voi fratzilor, scoate la un film, cofetarie si NU uita sa PLATESTI tu, NU VA CHINUITI DACA NU ESTE FATA VISURILO VOASTRE! BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

invita o alta fata la cofetarie si ai sa vezi daca te place da ce intr-adevar ia iti va cere sa i dai numarul de telefon 0769673237 eu asa am cucerito
dar iti provoaca o durere de cap

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce spuneti sa fii indragostit de o vedeta (sa zic asa)? daca te intalnesti cu ea cum sa o faci sa se indragosteasca desi are prieten si pe tine nu te-a vazut in viata ei?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa o duci acasa cand iese de la scoala si vb des cu ea saluto incearca sa o bagi tu inseama nu ea fi mai tare incearca sa nu stiu cum sa spun sa fi mai activ sa vorbesti lucruri interesante glume chiar si ceva nasol

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasate condus de inima dar! daca incearca sa va jigneasca sau chesti de astea oricat de mult o placeti nu uitati de mandria voastra

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ea nu te place degeaba mai incerci cauta alta sau incearca sa vezi parerea ei despre tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fata are multe pretentii incearca sa o icnori o vreme atunci daca ea o sa te mai bage in seama inseamna ca se ascunde dar chiar te iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-i cadou un buchet de flori, du-te in clasa ei dintre toti si asta o sa o impresioneze cel mai mult happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai facut greseli nu ai cum sa le speli. mereu vei fii persoana cu care ai obisnuit-o.

afla ce actor ii place si incearca sa emulezi lookul acelui actor.
majoritatea fetelor nu au destula imaginatie sa faca legatura dintre tine si povestile siropoase cu care-si spala creierii daca ai alta tipologie faciala.

nu fii romantic. vei fii interpretat ca "disperat". va gandi ca esti genu de om care si-ar face rau sau sufera enorm din cauza ta. => responsabilitate morala

pozeaza independent chiar daca n-ai bani. daca tu te descurci inseamna ca poti sa descurci si pe altii. => o scapi de responsabilitati materiale.

fii modest si tine in tine. oricum nu te va intelege. nu critica. n-are sens. societatea promoveaza madonne, spearse si negrotese bucaLate. n-ai cum s-o faci sa inteleaga in 5 minute ca e gresit sa emuleze aceste modele dupa o tinerete intreaga de mtv si fashion magazine.

lasa impresia ca esti stapan pe situatie. => o scapi de responsabilitatea auto-protectiei.

realizeaza ca "ea" este de fapt o "una" si "le seamana tuturor la vorba si la port". gaseste-ti alta "una". nu deflora virgine, lasa-le sansa la o caznicie fericita. cauta doar sparte pentru antrenament.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci daca ma puteti ajuta v-as fi recunoscator!
deci o fata dintr-un oras apropiat mi-a puc capac, am des bafta la fete fara nici o shmecherie, se cam vede ca ii place de mine adica imi trimite :X:*:* si mereu imi spune ca e fericita ca m-a cunoscut, dar are prieten. ce pot sa fac, cand mi-a zis ca arew prieten mi-a zis sa nu imi fac griji. la ce sa ma astept sa nu-mi fac griji adica pot sa ma dau la ea, sau sa nu-mi fac griji ca numi rupe tipu gatu'.straight face astept pareri, sunt alin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca incerci sa o faci geloasa nu va merge din prima! inceraca sa te apropii de ea sa intri in vorba cu ea... cand esti singur spune-i ca o placi si ca suferi daca nu o vezi o zi...etc.INVITO LA UN SUC SI incerca sa o alinti[ ca e frumoasa, draguta,. etcDACA DA semne ca chiar te place. AI NOROC! DACA NU incearca sa o faci geloasa si apoi ia-o de la capat! baffta[succes[]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista multe tactici, unele stupide altele foarte inteligente dar si dupa gesturile unei femei iti poti da seama ce crede despre tine
incercati filmul HITCH e super si iti da sfaturi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma iti zic eu nu te lua dupa astia ca... las-o baltaa
tinete cu dintii pana te va place
vb cu ea pe mess.
iai nr de tel
dai mesaje daca nu esti timid chiar suno
mi se pare ca ai sanse
pentru mine e clar imi plc de cineva stiu cum so cuceresc...
mai multe informatii baga id meu usasuke17@yahoo.com
bft

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M'am certat cu prietena si m-am despartit de ea! cum sa fac sa o cucersc din nou?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunteti voi experti pentru a da sfaturi, mari psihologi nau raspuns la tema aceasta, ear voi nici atita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da daca vrei sa iesi cu o fata si refuza atunci? nu tiar fi rusine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce aiurea.La mine situatia este un pic ciudata.Nici nu iti poti da seama daca vorbeste serios s'au e doar vrajeala.Am incercat (in opinia mea) orice.Ma puteti ajuta cu sfaturi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place ideea cu trandafirulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cum sa cuceresc o fata care e mai mare cu 3 ani ca mine si am incercat toate variantele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta'i foarte usor. e f simplu sa vezi daca te place daca nu. daca u o inviti undeva si zice ca trebuie sa fac altceva e clar. nu-i prea palce e simplu toti jtim asta ne mintim singuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Of help am in clasa o fata pe care o plac de acu 4 ani si nu cred ca ma place vb cu ea pe mes i-am luat flori ciocolata etc... dar nu cred ca ma place ce sa fac sunt disperat as face orce sa fiu cu ea o iubesc mult si fara ea nu pot trăi serios am o groaza de senzatii in stomac can stau langa ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai incearca sa o inviti undeva la un suc si sa va cunoasteti mai bine... oricum daca zici ca nu te place si nu accepta las-o balta, poti incerca la altele

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca o fata nu te place incearca sa o invitai la un suc sau la o cofetarie, daca accepta e bine daca nu chinion...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mah mie imi place de o fata de la mine de la scl si vb des pe mess cu ea, cateodata mai ies cu ea si cu unu din prietenii ei! dar nu stiu daca ma place cum as putea sa afla? si daca ma place cum as putea sa-i zic?