| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti o fata care nu te place

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Esti sigur ca nu te place? incearca sa iesi cu alta ca sa vezi reactia ei, daca te placae va incerca sa iasa cu tine daca nu, ghinion.

278 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu plac o fata care stie ca o plac dar eu nu stiu daca ea ma place ce fac ca sa descoper?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine treaba ii nasoala... fata de care imi place la nebunie are si prieten cu care ii pe bune, desi ei nu prea se inteleg se cearta mai mereu din orice el crede ca ea e proasta si ii zice in fata... o cunosc de ceva vreme si tot imi spune ca nu mai suporta si ca o sa plece de la el,,, eu i-am dat de inteles ca oplac asa mai pe departe ajutando la mai multe treburi.cum sa fac sa ma opropii de ea si mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fac o fata sa nu ma paraseasca?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii mai mindru ca ea si nu te injosi caci va veni si clipa chind ea itiva scrii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti sigur ca nu te place...fi destept si cautati alta ca nu merita sa fii ranitwinkingcautati pe cineva care te iubeste cu adev

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti sigur ca nu te place? inceraca sa iti cauti alta partenerawinking, nu se merita sa suferi.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate ancearco sa vezi nu fii fraier ca poate te place daca nu atunci imi pare ra pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numi dau seama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ma numesc marian si am si eu o problema asemanatoare, pai eu ies an fiecare duminica cu ea si nu stiu daca ma place, deci sa va spun ce am facut:eu iau note la fel de mari ca ea, am stat de multe ori an banca cu ea si a spus ca murea de ras dupa dumele mele, i-am amprumutat un stik si cand l-am luat anapoi am vazut power pointuri cu ea si ultima am auzit de la o vecina ca eu sp ca is dragut dar asta mai demult si de asta nu am ancredere. dativa cu parerea ma place sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am indragostit de o fata de 1 luna si incerc sa vb cu ea dar nu zice nimic pe mess, o iubesc mult dar ea nu, are alt prieten care nu o prea baga in seama dar iei ii place de el, am intrebat-o daca iei ii place de mine si o zis ca SINCER NU! NUSSHH ce sa fac astept un sfat de la voi va rog.Multumesc!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E simplu pentru majoritatea sa zica daca nu te place. n-are rost... Insa nu la fel de simplu e faptul ca tu nu o poti uita. Si eu la randul meu am fost indragostit pana peste cap, e drept, am incercat foarte multe solutii de a-i atrage cat de cat atentia, insa pana la urma am reusit sa ma obisnuiesc cu faptul ca nu se poate face nimic. Ce e si mai interesant este ca si ea ma place doar ca nu poate accepta sa fie cu mine. De fiecare data cand ieseam cu alta ea trebuia sa faca ceva, sa intervina, se dispera de fiecare data cand stateam de vorba cu alta, insa nu putea sa accepte sa fie cu mine, asa ca mi-am zis ca nu mai are rost sa ma tot terorizeze atata si i-am zis clar ca daca vrea sa fie cu mine, sa fie, daca nu sa ma lase in pace sa-mi vad de viata mea. E clar ca nu a acceptat si, totusi, iata ca si in ziua de azi intervine in relatiile mele, insa asta nu ma mai intereseaza acum. Am tinut foarte mult la ea, au trecut ani ca s-o uit si nici acum nu am uitat-o doar ca m-am impacat cu gandul ca n-o sa mai fie a mea. E simplu sa fi indiferent cu persoana iubita, doar ca pana la urma o sa te doara si pe tine. Nu am de dat nici un sfat insa sper sa va fi ajutat cu ceva din mica mea povestioara.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai sal. Imi place si mie de o fata dar nu pot sa-mi dau seama daca ma place, adica imi trimite mereu msg si mai mereu ma suna la tel dar cand o invit la mall imi sp mereu ca se duke cu o prietena a ei si asa e chiar se duke si nu stiu ce sa-i mai zk. adica pe fata aa o iubesc. `acum de kurand mi-a sp ca se intelege mai bine cu un alt baiat dar pe acel baiat nu il suna nu-i rasp la msg si la sk nuprea il baga in seama dar vb destul de mult pe mess. si nu stiu ce sa cared, sa o mai kem in oras?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si kulmea e ca baiatu de care imi zk ea ca se intlg mai bine decat cu mine e cel mai bun prieten al meu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai trebuie so duci cu fumosu daca ea vorbeste frumos cu tine daca nu se poarta ca si cum u ai exista te place dar daca nu nu insita te va ura si mai muult si vei pierda pe viitor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal pote nu stiu cum sa cuceresc o fata dar cu care vb o fac sa imi zica ca ma place dar vb cu ea la tel prin sms si pe mess dar eu sunt cam timid de ori am fost invitat la ea acasa si bagam motive ca sunt racit si una alta posibil sa ma placa sau e vrajeala cateodata nu as merge sa ma intalnesc cu ea nu stiu dc dati-mi ceva sfaturi

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc de ajutorwinking

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog oameni buni ajutati-ma plac o fata care indragostita d un alt baiat d s cam d la mine si se preface c nu ma baga in seama dar in ultimu timp nu mai vb cu mine si crede c sunt antipatic. c s fac /?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ignoro si daca va vrea sati atraga atentia atunci te place

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ignoro si vezi daca ea vreaa sa iti atraga atentia e a ta frate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa cuceresc si eou o fata de varsta mea. dati-mi si mie ceva sfaturi va rog

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai incearca sa iesi cu alta fat ca. sai vezi reactia atunci ea va deveni geloasa si se va arunca in bratele tale daca nu ginion

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceiasi problema am si eu si se poarta urat cu mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa faci o fata sa te place e simplu trebuie un pic de ingriedent magic adica vrajeala e cea mai sigura vrajesteo cum sti mai bine si va fi a ta