| Barbiii a întrebat:

Cum sa fac? daca zilele astea ma voi intalni cu fostul meu iubit pe care il mai iubesc si ma va chema afara cum sa ii arat ca numai am nimic pentru el?

1 răspuns:
| Pandicorn123 a răspuns:

Mai barbii cazul tau e dificil dar nu imposibil. as putea eu sa ti-l rezolv. du-te afara aratate indiferenta comportatate cu el doar ca u simplu amic nu ca un fost iubit uita trecuta uita ce a fost intre voi. sau ai putea sa numai iesi afara cu el daca simti ca vrei sa ii spui. dar chiar si asa sa nu ii spui ca inca mai ai sentimente fata de el pentru ca el dupa aia va profita de tine deoarece el numai tine la tine si isi va bate joc de tine. Bafta si succes! Funda?