| Dannyanger a întrebat:

Buna deci am o problema destul de mare este o fata de care o iubesc si careia i-am zis asta insa acum 3 saptamani s-a despartit de fostul iubit cu care a fost 2 ani si mi-a zis ca are sentimente pentru mine dar inca se gandeste la fostul iubit si nu stiu ce sa fac... zilele astea sunt foarte deprimat si nu stiu ce sa fac sad

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

E normal ca inca sa se gandeasca la fostul deoarece a stat 2 ani cu el. nu poate sa il uite asa peste noapte.
poti risca si sa te combini cu ea. daca chiar simte ceva pentru tine cu timpul nu se va mai gandi la fostul.
asa as proceda eu daca as fi in locul tau. mai bine risc (chiar daca asta ar inseamna si putina suferinta) decat sa ma gandesc dupa aceea ca ce sar fi intamplat daca totusi as fi fost cu ea etc etc.
bafta :*