| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa ma scap de un baiat care ma place? straight face

Răspuns Câştigător
| OodanteoO a răspuns:

Te intalnesti cu el dupa ore,ii zici cu calm,fara balbaieli ca :,, Imi pare rau, nu mai vreau sa fiu cu tine, simt ca ne-am indepartat, sper sa ramanem prieteni si inca se ne mai vorbim unul altuia,,.Ai inteles?happy

| LightStar a răspuns (pentru OodanteoO):

Sa speram ca merge... ca de obicei el nu asculta nimic din ce-i spun eu straight face

19 răspunsuri:
| JustMe6378962 a răspuns:

Dar pana la urma ce e asa de rau? Adica mie una chiar mi-ar placea sa stiu ca cuiva ii pasa de mine...

| LightStar a răspuns (pentru JustMe6378962):

Apai tie normal ca ti-ar placea... dar se tine dupa mine inca de 2 ani straight face
si nu is cine stie ce frumusete ca sa zic ca na...

| JustMe6378962 a răspuns (pentru LightStar):

Dar macar e cat de cat simpatic?

| LightStar a răspuns (pentru JustMe6378962):

Nu :]]
mie una nu mi-l place deloc...

| LightStar a răspuns (pentru JustMe6378962):

Iti dau facebookul lui sa-l vezi... i atunci mai vedem daca e simpatic sau nu

| Azµre a răspuns:

Îl ignori...

| zurick a răspuns:

Spune-i ca nu simti nimic pentru el si ca puteti ramane doar prieteni... Spunne-i in fata crudul adevar.

| LightStar a răspuns (pentru zurick):

Da i-am zis... de multe ori dar daca nu asculta nimic din ce-i spun straight face
ce sa-i fac straight face

| zurick a răspuns (pentru LightStar):

Salut! Incearca sa-i spui ca ai prieten, arata-i ca tu iubesti alta persoana, poti incerca sa-i faci cunostinta cu cineva[poate merge]

| adriang95 a răspuns:

Vorbești cu el... Duh.

| AndreutaDeea a răspuns:

Spune-i și tu cu frumosul că nu îi împărtășești sentimentele. big grin Sau că ai prieten. happy

| LightStar a răspuns (pentru AndreutaDeea):

I-am zis... da crezi ca asculta? straight face

| AndreutaDeea a răspuns (pentru LightStar):

Hm.e rău atunci. sad
Lasă-l, cu timpul când o să vadă că nu îi mai dai atenție o să își găsească altă fată. Încearcă să îl eviți.Să nu te mai întâlnești cu el, să nu îi mai răspunzi la mesaje. thinking Poate te va lăsa și el în pace. happy Te pup! :*

| LightStar a răspuns (pentru AndreutaDeea):

Ma disperaa straight face

| AndreutaDeea a răspuns (pentru LightStar):

Răău. sad Sper să rezolvi și să te lase în pace. happy

| LightStar a răspuns (pentru AndreutaDeea):

happy

| alexicafarafrica a răspuns:

Dai o basina si ragai langa el dupa ce mananci chiftele cu usturoiwinking

| secret13 a răspuns:

Te duci si ii spui : '' BA indotul nu te mai tine dupa mine ca esti jegos "