| Pufoseniiee a întrebat:

Cum sa scap de un baiat care ma place? Fundaa.:*

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Buna,

Eii, eii...
Te place un baiat si tu vrei sa scapi de el deoarece nu simti la fel.
Eu iti propun sa nu fi dura in acest sens, trebuie sa-i explici ca relatia dintre voi doi nu va putea avea loc deoarece aveti alte interese. La urma urmei gandeste-te ca inca poti sa te afli in aceeasi situatie, sa fi indragostita de un baiat care vrea sa scape de tinehappy si ce dureros mai este (vorbesc din experienta)
Uite, si eu sunt in aceeasi situatie, ma place un baiat si mi-a spus asta in vara anului 2012 undeva prin august, reactia mea a fost surprinzatoare dar stiam ca nu am nimic in comun cu el, ca nu ne potrivim indiferent ca suntem apropiati de varsta, pur si simplu nu este pentru mine si i-am spus ca intre noi doi nu poate avea loc decat o relatie de prietenie, mai mult de atat nu pot sa-i ofer, pana la urma doare dar asta este adevarul.Eu, sincer nu-i dau importanta, el inca se mai gandeste la mine, dar asta este viata, cu bucurii si dezamagiri. Oricum o sa te uite, timpul le sterge pe toate deci nu este de facut nimic!
Numai bine!
pa, pa

| Pufoseniiee explică (pentru Ofiintă):

Multumesc! Chiar miai deschis ochii. o sa iti dau Funda. Pa-Pa:*

10 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Îi spui, nu te plac. Ești antipatic.

| Adita1988 a răspuns:

Frumoaso te ai ****?

| Pufoseniiee explică (pentru Adita1988):

Ma lasi in pace? Nu am nevoie de raspunsuri din astea. mai bine SCUTESTE_MA!

| LightStar a răspuns:

Asa am patit si eu laughing si i-am spus ca imi place de altcineva si ca suntem doar amici... poti sa-i zici la fel happy

| DiiDuu a răspuns:

Am patit si eu asa laughing Pana la urma i-am zis ca nu il plac pe el si ca pe altcineva. El totusi a insistat si i-am zis ca suntem DOAR amici. Poti sa ii zici la fel happy

| VrancianuVlad a răspuns:

Nu poti sa scapi de el daca te iub cu adevarat.

| Greeeen a răspuns:

Il tai in doua cu o drujba si dai vina pe caine! Merge de fiecare data, serioswinking

| Pufoseniiee explică (pentru Greeeen):

Eu nu glumesc, dar mersi de raspundwinking