| Emanuela_3370 a întrebat:

Cum sa fac sa scap de un baiat insa ma iubeste mult dar eu nu il mai suport, a devenit obsedat si niciodata nu ma lasa in pace, zice intruna sa stau cu el.insa eu nu vreau `! Daca ii voi zice NU cu siguranta se va supara pe mine si nu va mai vorbi iar eu asta nu imi doresc` Iar daca ii voi zice DA va suferi foarte mult deoarece eu nu simt nimic pentru el si nu am chef sa ma joc cu el`laughing `! Va rog ajutati-ma:X Imi e foarte greu, nu stiu ce sa fac`!

Răspuns Câştigător
| love96 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii spui ce simti tu si sa-l faci sa inteleaga ca nu e bine pentru nici unul sa fiti impreuna... si daca chiar te iubeste va respecta asta...batting eyelashes

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i NU chiar daca e greu pentru el se va obisnui cu ideea.

| Zenithf a răspuns:

Uite inca o intrebare asemanatoare la care am raspuns: http://www.tpu.ro/......-evitatul/
Acuma partea cu zisul pe sleau ca nu-l iubesti pica, dupa cum scrii in intrebare.
Scuza-ma ca nu am mai scris toate balivernele alea inca odata, dar mi-o fost lene.
Apropo, lenea este inca o atitudine foarte baieteasca de care poti uza. :))

| MissL a răspuns:

Pai daca tu vrei ceva cu el dar nu-ti place atitudinea lui spune-i. uite baby, da vreau sa am o relatie cu tine, dar tu ma sufoci un pic, adica prea sari pe mie si vrea ma iei cu chefu asta a tau asa agitat si nu e genu meu, daca esti de acord sa iti revizuiesti un pic reactiile s comportarile, va fi ceva frumos cu noi doi, daca nu i`m sorry, bu bye! ii spui frumos ce ai pe suflet, daca tine la tine te intelege si se schimba, baietii sunt ceva mai imaturii, o sa creasca el si intelege :* succes

| alexutza003 a răspuns:

Spune-i ca tu nu simti acelasi lucru pentru el oricum de suferit va suferit dar cu timpu ii va trece

| XXXL a răspuns:

Daca este de la tine din scoala incearca sa vorbesti cu diriginta sau conducerea scolii sau spune-i tatalui tau

| kidDiana a răspuns:

Eu spun sa ii explici ca nu poate exista nimic intre voi si va intelege!

| George1176 a răspuns:

Un sfat bun din punctul meu de vedere este:
Sa te dai la alt baiat sau sa ii spui ca iti place de baiatul x, y, zhappy si spune-i sa te inteleagaoh go onasa mi se intampla si mie cu fetele...ce vremuri acum as vrea din noulaughing)