| briana a întrebat:

Va rog ajutati-ma pentru ca nu-s ce sa mai fac. Un baiat ma terorizeaza sa stau cu el credeam ca scapasem de el deoarece nu ma mai sunase de ceva creme insa a inceput iar. Nus dar parca a simtit ca nu am prieten pentru ca asa face am impresia ca ma urmareste sa vada cum sh cu cine stau. Nu il mai suport i-am spus ca nu il plac sh ca nu ma intereseaza dar el ma suna sh imi zice ca s-a indragostit de mine ca f frum sh ca vrea sa ne intalnim. De o vreme ma suna sh se da alta prs de fiecare data dar eu il cunosc dupa voce sh i inchid. Insa nu-s ce sa i zic sa ma lase o data in pace ca de vreo 7 luni de cand m-a vazut nu ma mai lasa in pace. Imi zice ca pune baieti lui sa ma urmareasca dac nu vreau sh ca ma duc eiu la el sh prosti de astea dar vafd ca nu glumeste dac stie cand nu am prieten sau dac s acasa nu mai stiu ce sa i mai zic. Ajutor?

Răspuns Câştigător
| bsb a răspuns:

OMFG, mai pune si tu virgula. Nu trebuie ajutor. Incearca sa ii joci jocul, dar fara sa iesi cu el in orsa. Fii indiferenta, si cand te suna, el te intreaba ce faci tu fa misto de el pana inchide (s-ar putea sa nu inchida din prima, dar dupa ceva timp incepe sa moara de ciuda si inchide). Incearca sa fi dura cu el, desii nu-i frumos. Numai fi asa si tu... dai palme mai repede.papa

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dar tu nu ai amici sa ii dea o mica lectie de la viata? Daca nu atunci vorbeste cu parintii tai sa ia masuri impotriva lui.

| Whatthehell66 a răspuns:

112 urgent! waiting

| NoNameMe13 a răspuns:

Spune-le parintilor tai cat de mult te terorizeaza

| micutsa19 a răspuns:

Hai mah lasa ca nu e chiar asa de grav, iti schimbi nr, nu ii mai raspunzi...am patit si eu asa, dar a trecut trateaza'l cu indiferenta o sa se plictiseasca daca nu ii dai motiv sa mai continue se va opri singur

| SAMM0603 a răspuns:

Deci :

1. Incearca sa convingi un prieten de al tau sa se dea drept iubitul tau ca obsedatu' ala sa vada ca ai deja pe cineva.
2. Fa-l de ras, spune-i : Chiar asa de obsedat esti? Nu ai mai vazut o fata in viata ta?
3. Iti poti schimba nr de tel

Bafta!

| idontknowkay a răspuns:

laughing incearca sa-i explici big grin sau thinking pune`te cu cineva ca sa-i arati ca ai iubit si poate asa o sa te lase. thinking