| AnDr3iYY a întrebat:

Cum sa fac sa se indragosteasca o fata de mine va rog ziceti-mi funda!:X

6 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Poi depinde poti incepe sa intri cu acea fata in vorba. sa comunici cu ea mai mult si totul vine pe parcurshappy daca esti atent cu ea o sa te palca rapid happy si fii atent aspectul e doar 30% mai important e caracterul

| ankappa a răspuns:

Cumpara-i un trandafir love struck
si da-i de inteles ca o placi, dar nu ii zici direct, o mangai...
te pricepi u:*

| NewSummer2013 a răspuns:

Dragostea nu vine la comanda.

Dar poti sa-i atragi cata atentiawinking In primul rand prin aspectwinking Si in al doilea prin comportamnetwinking Incearca sa fii mai putin mitocan in preajma ei...si din cand in cand mai baga si uh o vrajeala!winking Gen "esti frumoasa"; "cmf printes-o?" Mai stiu eu ce.happy Esti baiat, ai imaginatie, descurca-tewinking Nu trebuie sa te invete altii. Treb' sa-ti vina de la sina chestiile asteah tongue Doar iti stau in instinct...

Succes! tonguetonguetonguetongue

| Ioana_8797 a răspuns:

Fi elegant, modest si iubitor.

| laureen a răspuns:

Depinde de ce gen de fata e. spre exemplu sunt fete(mai putine)carora le plac baietii cuminti, si ai putea sa faci rost de nr ei de id si sa te bagi in seama cu ea...si sunt fete(majoritatea) carora le plac baietii tupeisti cu vrajeala, de exempu cand esti prin preajma ei sa te uiti atent la ea sa o studiezi, sa ii zambesti(noua fetelor ne place mult ca un baiat sa faca asta), si chiar daca ea nu zambeste tu tot zambeste-i cand ai ocazia, mai baga si o replica ceva gen: ce frumoasa esti, sau complimente de astea. apoi fa rost de numar, de id(daca nu le ai deja), si vorbeste-i frumos, arata-i ca o respecti dar fa-i si multe complimente, si nu ffii rusinos.cat mai tupeist.happy

| sabadios1 a răspuns:

Zii ca ai SIDA si o sa ii fie mila de tine si o sa te iubeasca 2 ani.