| ritsined a întrebat:

Ziceti-mi un text ceva care sa dea gata orice fata si sa o faca sa se indragosteasca de mine.

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Faptul ca fiecare om e unic si irepetabil,poate te ajuta sa realizezi ca fiecare vrea altceva si dragostea, ca si oamenii, nu au butoane de comanda.
Esti teribil de naiv ca sa crezi ca exista asa ceva!
Si nu incerc sa te conving eu, te va lamuri viata, in timp.
Vei vedea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

"Am bani, am bani am bani sint bogat, evrika" Asta le dă gata pe femei, cad la picioarele tale de parcă ar fi trăznite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Am castigat la Loto, 6/49, marele premiu!"

Răspuns utilizator avertizat
| motan444 a răspuns:

Daca ar esista asa ceva cu siguranta as tine pentru mine dar nu exista, fiecare persoana reactioneaza diferit la flirt asa ca incearca in cat mai multe feluri multa bafta

| gmxromania78 a răspuns:

Nu faci o fata sa se indragosteasca de tine printr-un text...fi sincer, nu copia de altundeva!

| Zerathull a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=MHGLGhOYgGU Incearca asta, poate vei reusi.=))

| Pissicuta a răspuns:

Incearca sa fii tu insuti sa fii sincer sa compui tu o poezie. fetele apreciaza lucru asta decat sa iei ceva de pe net si sa nu fie facut de tine din inima ta

| rux2828 a răspuns:

Dar ce sunt eu? shakespare? cauta si tu pe google

| Mirindu a răspuns:

Daca tu ii dai copy/paste la niste texte sa o dai pe spate slabe sanse sa o cuceresti, zii mereu ca este draguta si chestii de genu, fa-i complimente multe, se va simtii bine si va incepe sa tina la tine.

| Coxy99 a răspuns:

1 > Sper ca stii cum se face respiratie artificiala, pentru ca tocmai mi-ai oprit inima in loc
2 > Ce cauta o fata draguta ca tine intr-un asemenea loc?
3 > Te-a durut cand ai cazut din Rai?
4 > Cred ca parinti tai sunt teroristi deoarece tu esti bomba
5 > FI ATENT TOCMAI AM TRIMIS O GASCA DE PUPICI SMECHERI, POATE NU I BAGI IN SEAMA... UNU MAI OBRAZNIC TE VE SARUTA PE BUZE. CE FACI? ..IL LASI?
6 > Esti o mandra, esti o floare, esti comoara cea mai mare, iar cu mine de vei fi, visul se va-ndeplini.
7 > Tu esti steaua de pe cer ingerul din sufletul meu m-am indragostit de tine si vreau sa fii langa mine te iubesc enorm de mult!
8 > Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unei fete dragute ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
9 > Cred ca am probleme cu ochii, nu-i pot dezlipi de tine.
10 > Ai o harta? Ca m-am ratacit in ochii tai.
11 > Am atatea emotii in fata ta incat mi-am uitat replica de agatat.
Funda? Sper ca te-am ajutata..Bafta

| ritsined explică:

Aveti mare dreptate dar nu pot sa dau funda la toti.