| anonim_4396 a întrebat:

- cum sa faci sex anal si sa nu te doara?
- care e cea mai indicata pozitie pentru sex anal pentru inceput?
- poate sa afecteze cu ceva sexul anal corpului?
dau funda! merci!

35 răspunsuri:
| intermision1 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Ahahaha chiar ca te balegi ca o vaca laughing)))

| Alexandr a răspuns:

Mai bine lasa asta..cant o sa imbatranesti o sa faci pe tine.

| hhhapciuuu a răspuns (pentru UnDezaxat):

La voi cred ca e alta treaba laughing
eu m-am interesat doar cum fac gay..so laughing

| likevirginiajohnson a răspuns:

-incerca un lubrifiant
-pozitia "lingurita"
-ai grija de igiena ta (asta e valabil in general, nu doar pentru sexul anal), controlezi miscarile in timpul actului si spune-i daca te simti bine sau nu (comunicarea e cheia)
-in rest, simte-te bine si experimenteaza cu iubitul/a tot ce iti doresti

| Sergiu72 a răspuns:

Incepe prin a te explora singura, atunci cand faci baie. incepe cu clisme, apoi cu lubrefianti. daca te excita, e ok. daca te doare, sexul anal nu e pentru tine. Daca totul e ok, mergi mai departe cu partenerul tau. el trebuie sa fie de incredere. folositi lubrefianti, prezervativ si spalati-va inainte si dupa. Placerea sexului anal poate fi mai intensa decat sexul intravaginal. Succes!