| RAY a întrebat:

Cum sa fie un bărbat mai dur sau mai moale, sa fie genul băiat cuminte sau mai drăcușor? Răspundeți sincer

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Fetele vor bad boys bad boys whatcha gonna do?

| dullcat a răspuns:

E ca la gatit.Trebuie sa nimeresti combinatia de dulce acrisor sau dulce sarat.Nu exista o reteta magica pentru toti.

| Hyperion7 a răspuns:

Un bărbat trebuie sa fie așa cum e el,chestiile forțate nu te ajuta cu nimic.
Gen,daca tu ești o fire mai romantica,mai drăgăstoasă, nu trebuie sa fii dur precum Rockhappy
Dar nici dacă ești prea dur, nu trebuie sa devii mai moale.
Pentru fiecare tipologie de bărbați, există și femei de așa natură.Ca nu le găsesc ei, e partea a doua.

| anonim3248 a răspuns:

Să fie exact ca femeile pe care le vrea.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Răspuns sincer,la ce?
La o întrebare care ține cont de principiile și standardelor unei persoane.
O femeie care nu se respecta pe ea,nu cred ca merita respect,are anumite traume = îl alege pe cel " drăcușor ", " mai dur", asta poate să fie maxim atrăgător în adolescență când te spală pe creieri serialele despre fata bună și băiatul ăla rău care se schimbă la final pentru ea și blabla.
Dar o femeie care se respecta și apreciază îl alege pe cel care se comportă cu ea frumos, atent, grijuliu, etc.

| f1635 a răspuns:

Eu sunt cum vreau eu.