| anonym_5376 a întrebat:

Cum sa-i dau de inteles unui baiat ca il plac (fara sa-i zic )

Helpcrying(((crying(cryingcrying

funditalove struckkiss

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu rezolvi nimic daca il placi fara sa ii zici. Poate el nu va veni dupa tine sa iti spuna sa iesiti.

| Crisu a răspuns:

Chiar asa de greu este sa-i spui ca-l placi? Spune-i direct fara ocolisuri si fara ascunzisuri, nu trebuie sa-i sugerezi pentru ca poate nu e receptiv. Nu e mai simplua sa-i spui si scapi de griji? Incearca macar. xD

| IloveME a răspuns:

Cateva zambete atunci cand treci p langa el n-ar strica, iar daca vb si cu el p mes incearca sa pui din cand in cand cate-o :* :X
succes!

| Jack a răspuns:

Inainte sa postezi intreabrea happy ar trebui sa te documentezi si tu prima data pentru ca intreabarea asta cred ca a mai fost pusa de 100 de ori happy!
Dar mna probabil tu esti prea ocupata sa "cauti " raspunsul la "problema " tabatting eyelashes!

| Jack a răspuns:

SocialBoy a uitat sa preciseze ca pentru a avea reusita trebuie neaparat sa faci ce spune el cu o anumita parte a corpuluibatting eyelashes "buzele " :Xrolling on the floor))))))))

| Bababam a răspuns:

Sunteti copti baieti. Doar da-i de inteles sa ii spui in fata e cam aiurea sa se duca fata la baiat, dar daca nu ai asemenea conceptii, de ce nu.