| Madootsa a întrebat:

Cum ii spun unui baiat ca il plac?:X:Xhappy
Va rooog dau fundita:X:*

Răspuns Câştigător
| federerdinamo a răspuns:

Cel mai simplu e pe mess sau eventual prin mesaje. E mult mai usor decat sa vorbesti fata in fata. Intri in vorba cu el il intrebi despre una alta...si ii spui dar nu asa: imi place de tine. Spui ceva de genu: tu imi esti foarte simpatic.etc...va fi mai simplu. Sper ca ti-am fost de ajutor si poate primesc si o fundita:*

1 răspuns:
| Zmeura a răspuns:

Cuvintel te plac sunt cele mai greel cuvinte pe care i le zici unui baiat.Este foarte greu mai intai tr sa te imprietenesti bine cu el dupa aia il iei de o parte si ii zici ca-l placi sau mai usor ii zici pe mess sau la telefon