| Iolss a întrebat:

Cunosc un baiat de mult timp si acum e prieten cu mine pe facebook.Il plac mult dar mi-e frica sa ii spun.Nu stiu ce sa fac! Simt ca innebunesc pentru ca in fiecare zii ma gandesc la el. Mi-e frica sa ii spun ca il plac pentru ca m-ar putea refuza si m-as simti oribil. Dau funda! P. S:Nu-mi sunt folositoare raspunsurile de genul "spune-i pur si simplu ca il >placi"Va rog sa ma ajutati! Repet ca dau funda!

Răspuns Câştigător
| Iulia26 a răspuns:

Si eu trec prin aceeasi situatie! E groaznic! Dar am un plan de bataiebig grinbig grin. Ma vad cu el in fiecare zi la scoala, ne salutam, glumim impreuna etc. etc. Noroc ca am o prietena in clasa cu el si merg la ea si cu ocazia asta vorbesc si cu ellove strucklove struck. Daca nu il cunosti personal e mai greu, dar daca il cunosti, da-i like-uri la poze, vorbiti pe chat... Dupa ce vorbiti mai mult, il intrebi daca vrea sa iasa la un suc cu tine si cu cativa prieteni. Inventezi tu un pretext. Bafta!

| Iolss explică (pentru Iulia26):

Sta in Germania da merci de sfat...in plus am iesit cu el si cu inca o fata la suc si la pizza...mersi oricum!

2 răspunsuri:
| 69Morena69 a răspuns:

Si eu am un baiat in clasa, imi face cu ochiul, imi ia apararea, ma ia in brate, dar zice ca are pe altacrying, si eu il plac mult, ce trebuie sa fac, dar nu vreau sa-i spun!