| Oara_Codrut_1992 a întrebat:

Cum sa ii spun unei fete ca o iubesc sau cum sa ii arat, va rog ajutati-ma!
dau fundita!
P.S. sunt foarte timid!

Răspuns Câştigător
| Treaem24 a răspuns:

Adică comportare frumos cu ea fa-i complimente cumparai flori o ciocolata si vezi de acolo

Răspuns Apreciat de Editori
| Kerre a răspuns:

Incearca in primul rand sa vorbesti cu ea, sa afli ce ii place. Incearca sa abordezi subiecte apropiate cum ar fi de exemplu scoala. Daca vezi ca iti raspunde si este interesata de tine atunci o poti invita la un suc, film sau o plimbare prin parc.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Foarte simplu: cand esti doar tu cu ea, ii spui sincer si clar, cat de mult o placi si ca o iubesti!

| Plato a răspuns:

Daca esti din '92 si intrebi asta e ingrijorator.

| Oara_Codrut_1992 explică (pentru Plato):

Nu sunt din 92... sunt din 2003

| Treaem24 a răspuns:

Prin gesturi prin vorbe o floare

| Oara_Codrut_1992 explică (pentru Treaem24):

Mai detaliat merge?
dau funda

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oara_Codrut_1992):

Nu doar o dezgusti