| anonim_4396 a întrebat:

Buna cum sa spun unei persoane ca o iubesc? sunt mai timid de felul meu, ea stie ca o plac!

Răspuns Câştigător
| Chrissy92 a răspuns:

Foarte simplu:"sunt indragostit de tine si te iubesc, vreau sa fim impreuna"... daca ramai asa timid ti-o ia altul si mai tarziu vei regreta

3 răspunsuri:
| Sashavalentine a răspuns:

Daca stie ca o placi intreab-o daca si ea te place.

| deathnote001 a răspuns:

Cel mai bine ii spun fata in fata nu? nu la telefon sau prin mesaje

| DjFloyd a răspuns:

Pretenas esti in acelasi caz cu mine rolling on the floor.Pur si simplu va intalniti doar voi doi o iei de mana si ii spui ce simti pentru ea. alfel n-ai cum... dakai zici cateva cuv mai siropoase noi murii acum nu vine sfarsitu lumii stii.