| Vallerie a întrebat:

Cum sa ii demonstrezi unui baiat ca il placi?

Răspuns Câştigător
| Awesom a răspuns:

Pai daca el nu te place, nu-i spune. Daca vrei sa-i demonstrezi tu poti face un singur lucru:SA-I SPUI.Dar timiditatea pare a fi prea mare pentru a face asa ceva.Un pic de indrazneala nu strica dar sa nu fie exagerata.Succes.

6 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Intreaba-l pe acel baiat. Fiecare e diferit.

| aurelian112 a răspuns (pentru Neinteresantul):

Da intreaba-l si vezi daca te place!

| TheRuneBlade a răspuns:

Blowjob.

| aurelian112 a răspuns:

Cum adica? mie imi place deexempli de o fata doar ca este frumoasa si deasteapta! Dar nu ma cam place.Tu insusi fa-ti curaj si spune-i ca il placi.SUCCES!

| sandul18 a răspuns:

Il aduci mereu in vorba si trebuie sa fii suptil= sa ii arati partile intimelaughing si sa pari cat mai calm si trebuie sa fii destept

| Vallerie explică (pentru sandul18):

Pffff. ti se pare amuzant...mmmm as vrea sa te vad pe tine in asa o situatie sandutzu!