| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii spun prietenului meu ca vreau sa ma despart de el deoarece vrea doar sa se culce cu mine?

Răspuns Câştigător
| Jigsaw a răspuns:

Pai,te intalnesti undeva cu el si zici ca ai ceva important de zis.Mentionezi ca tu credeai ca tine la tine pentru ceea ce esti nu pentru sex, dar se pare ce te-ai insealat si vrea doar sa se f/ta.Tu nu cauti asa ceva si relatia se va termina.

3 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Urat din partea lui, spune-i pur si simplu.

| stef87 a răspuns:

Vrei sa-l ameninti pentru a-si schimba atitudinea, sau chiar vrei sa renunti la el? Pentru ca daca vrei sa renunti la el, chiar nu conteaza ce spui, te doare undeva, ii spui pur si simplu ca tu nu doreai sex de la el, deci over!
Daca vrei o schimbare, s-ar putea sa nu ai parte de o reactie sincera din partea lui, oricat de sincer ii vei spune tu ca esti dezamagita de felul lui de a te privi doar ca pe partenera sexuala. Mare grija, Lupus-si schimba parul, dar naravul ba!

| AlexandruAlbertin a răspuns:

Ok daca mai esti virgina spune-i ca ti prea mult la virginitatea ta... daca nu mai est virgina spune-i ca ori termina cu culcatu ori te despatri de el