| ZuZu_1363 a întrebat:

Buna am si eu o problema vreau sa o despart pe mama de un"dobitoc" (ca sa spun pe romaneste). deoarece eu cred ca isi bate joc de ea si in plus eu nu il suport si nici el pe mine help me sunt disperat...broken heart

Răspuns Câştigător
| ioana_5584 a răspuns:

Am fost in aceeasi situatie dar am scapat pana la urma de "dobitoc"... vorbeste cu ea si spune-i ce crezi despre el si roag-o sa se gandeasca putin si la tine chiar daca ea merita sa fie fericita fa-o sa-si dea seama ca fericirea ei nu e langa tipul ala... daca nu merge(pentru ca la mine nu a mers). comporta-te foarte urat cu acel tip si el isi va da seama ca trebuie sa se indeparteze.in cel mai rau caz se va plange la mama ta.am patit-o dar pana la urma am reusit sa-i desparthappy. sper sa reusesti.numai bine:*

1 răspuns:
| adycara a răspuns:

Spune-i mamei tale parerea ta.