| cami13 a întrebat:

Va rog ajutati-ma urgent. Eu stau cu un baiat si am intrat la o prietena pe Facebook si prietenul meu i-a zis ca vrea sa se desparta de mine. Ei sunt veri. Ce pot sa ii spun prietenului meu ca sa ma despart de el pentru ca nu vreau sa imi dea el papucii Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| GabrielCIG a răspuns:

Spune-i ca pur si simplu crezi ca nu va mai potriviti si ca probabil nu sunteti facuti unul pentru celalalt

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Spune-i pur si ismplu ca ai vrea sa te desparti de el deoarece asa crezi ca este cel mai bine, fara sa intri in detalii!
O seara buna!

| Crisss22 a răspuns:

Pai spune'i ca ti se pare ca numai merge. ca ti se pare ca el are gandul la altcineva sau altceva si ca numai poti continua asa. deoarece nu vrei sa se ajunga undea mai departe.

| Dragutzica2002 a răspuns:

Spune-i ca ti se pare ca ca este distant si ca nu I se pare in regula sa mai fiti impreuna