| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii spun unei fete ca vreau sa stau cu ea? Lasati un mesaj care pot sa il las., suntem prietenii foarte buni Fundaa!, cam de o luna ne cunoastem

Răspuns Câştigător
| Idle a răspuns:

Iti dau un sfat. Daca nu este serioasa nu te baga.

Nu trebuie sa ii spui ca vrei sa stai cu ea. Vorbele sunt degeaba. Scoate-o afara la un suc, plimbare orice, da-i de inteles ca ai vrea sa fi cu ea si la sfarsitul intalnirii incearca sa o saruti. Daca nu iti iese inseamna ca nu vrea...
Totusi data viitoare incearca sa iti alegi care fete iti sunt prietene foarte bune si care iubite pentru ca dupa aia este dificil sa fi cu o prietena buna.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Unde vrei să stai cu ea?
La tine sau la ea?
Dacă nu o scoți în oraș, să comunici cu ea, etc. nu ai cum să-i spui ce sentimente ai pentru ea.
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

O scoți în oraș, o faci să se simtă bine, apoi îi propui. Nu prin mesaje.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Prinde-te in discutie cu ea spune-i ca ti pasa.Asa ma pacalea si pe mine prietenul meuhee hee.
Bafta!

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Pai sincer cred ca ai sub 15 ani, totusi sunt fata si mie mi-ar placea ca cineva sa imi zica :'' heii, m-am tot gandit si cred ca vreau sa fim impreuna. ce zici? Decizia e de partea ta iar daca nu vrei ramanem la stadiu de prieteni si atat!'' ii zici asta si ai convinso totalsmug FUNDAAA!?

| claudia112 a răspuns:

In primul rand trebuie sa vezi dupa gesturile ei sa vezi daca si ea te place.pentru ca daca si ea nu simte la fel s-ar putea sa o pierzi si ca prietena. daca si ea da semne ca vrea sa fie cu tine intreab-o direct daca vrea sa fie cu tine.dar fii sigur ca o cunosti indeajuns de mult