| LiliCzm a întrebat:

Cum sa ii spun unui baiat ca vreau ca totul sa se incheie intre noi? Un sfat, va rog! Nu avem o relatie oficiala, si vreau sa pun punct inainte sa imi fie prea drag, pentru ca e genul care cauta mai multe fete simultan si nu imi place asta. Prefer sa renunt la el decat sa fiu una dintre ele.In plus, nici nu stiu daca s-ar fi oficializat vreodata ceea ce e intre noi...

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Ii spui exact ce ai spus aici...

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Cred ca deja ai renuntat la o astfel de pramaie, iar acum doar vrei o confirmare ca ai procedat corect. DA! Nu merita sa stai langa un cocalar!

| Romanul86 a răspuns:

Îi spui: „ești genul care cauta mai multe fete simultan si nu imi place asta".

| SandraEve a răspuns:

Deci el in moment ce iese cu tine si este in tatonari cu tine, mai iese si vorbeste cu altele?
Pai ii zici clar si la obiect ca tie nu iti place aceasta atitudine si mod de abordare a unei relatii. Sa isi vada de drumul lui iar tu de al tau. Vrei un baiat mai matur care stie cum se abordeze o relatie si anume cu maturitate!

| LiliCzm explică (pentru SandraEve):

Stiu doar ca vorbeste cu altele, de iesit nu stiu. Nu am nici o dovada ca iese...

| Andwta a răspuns:

Te intalnesti cu el si ii spui ca vrei sa te desparti pentru ca tu agreezi baieti care cauta/umbla dupa alte fete. Si pleci ca sa nu te faca sa iti schimbi parerea