| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa il cuceresc il cunosc de vreo 2 ani dar tot timpu ieseam in calitate de amici el find prieten cu fostul meu si mie imi place de el dar nu stiu cum sa ii dau de inteles sau cum sa ii arat as vrea sa fiu cu el cred ca si el ma place dar e genu mai timid. Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| nicol20 a răspuns:

Sincer eu te sfatuiesc sa fi directa incercarea moarte nu are dai de inteles prima data ca il placi daca nu isi da seama fi directa cand va intalniti si sunteti voi doi ii spui in fata ce ai de spus.Bafta si sper sa te fi ajutat

| nicol20 a răspuns:

Sincer eu te sfatuiesc sa fi directa incercarea moarte nu are dai de inteles prima data ca il placi daca nu isi da seama fi directa cand va intalniti si sunteti voi doi ii spui in fata ce ai de spus.Bafta si sper sa te fi ajutat

| carmin a răspuns:

Fi sincera si directa.
Cand mai esti, ca sa iti dai seama daca intr-adevar el, te place, trebuie sa fi atenta la comportamentul lui, daca este rusinos, timid, transpira, ii tremura buzele etc, inseama ca te place si ar vrea ceva mai mult.
Ia tu initiativa.
Ia-l de mana. Pupal pe obraz, spune-i ca iti place de el, fi delicata, senzuala.etc.Bafta.

| Silviu591 a răspuns:

Carmin laughing) asa faci tu cand placi pe cineva? laughing

nu ti se pare ca faci un pas prea idiot? adica vrei sa fii cu prietenul fostului tau.cum crezi ca s`ar simti fostul tau daca te`ar vedea cu el? waiting

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oo da.imi place raspunsul carminei laughing

depinde si ce relatie ai avut tu cu prietenul lui. daca a fost una mai serioasa nu prea cred ca s-ar baga...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai din moment ce el so parasit fara sa ii pese macar ca l-am iubit ma doare fix undeva de ce o sa zica el si el si-o refacut viata dupa ce mi-a distruso pe a mea asa ca nu imi pasa ce o sa zica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci vrei sa te razbuni? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu doresc sa ma razbun ce pur si simplu imi place de tipul respectiv si nu as vrea sa dau cu picioru din cauza ca ei is prieteni eu cu fostul nu mai am nici o treaba.