| Adriancrisb a întrebat:

am nevoie de ajutor ma confrunt cu o fata o cunosc de cand eram mici ieseam si ne jucam in spatele blocului si acum m-am decis sa-i spun ca-mi place de ea i-am spus asta pe mess.Prima data mi-a spus ca am mancat ceva stricat a doua oara a inteles incepeam sa ne facem complimente auu ce frumos a 2 zi i-am dat o bratara cu i love you (silicon) i-a placut ma pupat cand sa ies de la ore am intrebate daca vrea sa fie cu mine mi-a spus ca se mai gandeste si am pupato.Peste 3 zile m-am dus la ea era suparata luase o nota mica o intelegeam se ducea acasa cand vroiam sa o pup ma evitatstraight face am vorbit cu alte fete mi-au spus ca nu ma placesad de ce oare totu mergea bine Asta s-a intamplat acum 2 saptamana TPU ce sa fac o plac prea mult sa renunt la ea am luptat prea mult nu stiu ce sa fac sa o cuceresc momentan nu are nici un prieten. Ce sa fac TPU?sad

2 răspunsuri:
| Voluntar a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea.

| FetitzaMikaa a răspuns:

Pai vorbeste cu ea zii sa nu se supere ca nu-i sfarsitu lumii incearca sa vorbestii cat mai mult cu ea despre acest lucru sau daca nu vrea ea sa vb asta inseamna so lasi vreo 2-3 zile ca poate isi revine Deci incearca sa vorbesti cat mai mult cu ea despre diverse lucruri care te implica pe tine dar si pe ea.