| Jenny_9204 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva:cum pot sa-l atrag pe prietenul meu? sau semne ca el este atras de mine? va rog:*

7 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Daca te-a inselat dc mai stai cu el?! Ca il iubesti? Ce rost are ca il iubesti tu si el nu te iubeste, din moment ce te-a inselat e clar ca nu te iubeste!

| madia a răspuns:

Unde sa-l atragi? In capcana?

| madia a răspuns:

Din moment ce este prietenul tau, inseamna ca l-ai atras, cucerit. happy

| Jenny_9204 explică:

Asa crezi? dar sa fie foarte atras de mine? eu simt ca nu mai prea e... din moment ce m-a inselatcrying

| Jenny_9204 explică:

Nu stiu ce sa mai fac...sa acord a2a sansa sau?

| tania_3947 a răspuns:

Trebuie sa fii tu insati

| skyzoo a răspuns:

Asa am facut eu.am stat cu el o luna si am aflat ca mai statea cu una cu care se combinase de vreo 2 zile si.am zis ca nu conteaza aia.ca nu sta prea mult timp cu ea.ca o sa-si dea seama ca il iubesc mai mult, ca pe mine ma iubeste mai mult si poate trebuie sa vada asta pe pielea lui.si i-am mai dat o sansa.maare greseala faci daca ii mai dai o sansa.pentru ca peste cateva zile mi-a dat papucii.
dar daca esti orbita de iubire.nu o sa conteze ce iti zic, o sa-i dai o sansa si o sa te amagesti.lasa-l.spune-i ca il iubesti dar nu accepti asta.ca trebuie sa aleaga.incearca sa-l uiti sa-l lasi cateva zile si daca te iubeste va veni la tine. daca nu inseamna ca e o pierdere de timp si ca e momentul sa cauti pe altcineva care sa te faca sa-l uiti si poate sa-l faca geloswinking
succes. pup