| NebunaaaaaaBlonda a întrebat:

Cum sa il fac sa regrete ca m-a parasit?

Răspuns Câştigător
| mada97nnn a răspuns:

Stii? Cel mai bine e sa nu ii mai dai atentie, comportate cu el ca si cum ar fi un strain Nu te cunoaste Nu il cunosti! Ai incredere in mine, stiu ca iti este greu, dar o sa vezi ca va Regreta! fi cat mai mult indiferenta, chiar daca stiu ca te doare!

28 răspunsuri:
| MadRabbiT a răspuns:

Combinate cu mine smug il facem noi de isi mananca stromeleul

| NebunaaaaaaBlonda explică (pentru MadRabbiT):

Hai laughing

| NebunaaaaaaBlonda explică (pentru MadRabbiT):

Nu pot sa-ti trimit mesaj. Lasa-mi tu fb tau

| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai cum.

| h3r a răspuns:

Mă omori crying
Dar dacă te-a părăsit și n-a mai rămas cu tine tu chiar crezi că îi poți face ceva care să-i atragă atenția sau să regrete?

| igrek a răspuns (pentru h3r):

Las-o ca nu pricepe. Mai bine il spanzura!

| NebunaaaaaaBlonda explică (pentru h3r):

Am ajuns rau tare draga mea, Diabla. Inainte ma jucam cu toti baietii. acum sunt varza

| NebunaaaaaaBlonda explică (pentru igrek):

Daaaa, sunt incapatanata! As vrea sa-i dau o bataie laughing

| h3r a răspuns (pentru NebunaaaaaaBlonda):

Poate problema e la tine, te joci cu prea mulți...mai lasă joaca, mai bine stai și singură.

| NebunaaaaaaBlonda explică (pentru h3r):

Uuuuu, am stat singura foarte mult timp si cand am hotarat sa am ceva frumos uite ce mi s-a intamplat big grin. Am si o restanta la scoala si nu-mi sta capul deloc la invatat

| h3r a răspuns (pentru NebunaaaaaaBlonda):

Grea viața asta, este?

| MadRabbiT a răspuns (pentru NebunaaaaaaBlonda):

Da aci ce trebuie mess facebook si hai sa planuim laughing

| NebunaaaaaaBlonda explică (pentru MadRabbiT):

Facebook. Mess-ul e invechit laughing)

| NebunaaaaaaBlonda explică (pentru h3r):

Este!

| Dariusuu a răspuns:

Nu a pierdut nimic dacă te-a părăsit e alegerea lui.
Nu înţeleg de ce toate vreţi răzbunare după ce luaţi gara, şi în + gândeşte-te că ţi-a dat ocazia să fii fericită cu altcineva.

Fi deşteaptă draga mea.

| Demonull a răspuns:

Daca te-a parasit de ce ar mai regreta orice ai face? SERIOS.ia-ti o viata, da exista viata dupa o relatie!

| Fulbaster a răspuns:

Cupleazate cu altcineva si pari mai fericita ca inainte, dar eu nu iti recomand!

| Deyutza1039 a răspuns:

Pai, nu cred ca e bine sa il faci sa regrete. Indiferenta doare cel ai tare! Fa-te ca nu il observi... Flirteaza cu baietii, dar ai grija cu chestia asta. Si altceva nu am ce sa-ti mai spun.
Succes, si toate cele bune :*
Funda? puppy dog eyes

| MadRabbiT a răspuns (pentru Deyutza1039):

Ce sa filtreze? apa

| Deyutza1039 a răspuns (pentru MadRabbiT):

Am zis FLIRTEZE, nu filtreze...Dar vad ca tu nu vezi bine raised eyebrows Sa te duci la un control!

| MadRabbiT a răspuns (pentru Deyutza1039):

Era o gluma duduie. get a life

| MissJJ a răspuns:

Nu-l cauti, nu-l suni.Il ignori total.

| Alexandrughita a răspuns:

Fa-l gelos! Dar iti amintesc ca razbunarea e arma prostului happy Ai grija sa nu iti intooarca el cumva,, favorul" si sa suferi si tu dupa. Toate cele bune

| All3x4You a răspuns:

Buna! Crezi ca va regreta? oricat ai face tu, lui nu o sa-i pese de tine..chiar daca ti-ai face un alt partener o sa fie indiferent cu tine asta numai in cazul in care numai tine la tine...Succes!

| Lary_2950 a răspuns:

De ce sa il faci sa regrete? dupa ce o sa va impacati la prima cearta o sa regrete ca v-ati impacat. daca te-a parasit inseamna ca nu stie sa te aprecieze dar stai linistita o sa stie altul sa o facawinking

| AnnAnarchy a răspuns:

Fii atenta la ce-ti zic acum, pentru ca nu mai repet. Du-te la el acasa, sparge-i geamul din fata camerei lui, ia un ciob, dar vezi sa fie noapte iar tu sa fi imbracata in negru, iar el sa doarma, ca sa fie o surpriza. Stii ca oamenilor le plac surprizele. Ia unul din cioburile care-au ramas de la geam, apropie-te de el incet, sa nu te auda, siiiiiiiiiii baga-i ciobul adanc in gat. Pana vezi sange.

| NebunaaaaaaBlonda explică (pentru AnnAnarchy):

rolling on the floor))))))))))))))))))))) asa o sa fac