| uyeuya a întrebat:

Cum sa il fac sa regrete ca mi-a dat papucii, stiu ca inca mai tine la mine dar din orgoliu nu vrea sa mai fim impreuna...

7 răspunsuri:
| meriuss a răspuns:

Uuu.ce rea/rau esti...as putea sa-ti dau un raspuns dar nu vreau sa fac rau unei tertze persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparandu-ti alti papuci mai frumosi?
De ce vrei sa faci pe cineva sa regrete ceva, acel cineva find o persoana semnificativa in trecut?
Baiatul a ales ceva, tu insa ai ramas blocata in loc.De fapt tu esti orgolioasa careia nu ii vine sa creada ca nu a fost destul de buna pentru eltongue
Nu ai altceva mai bun de facut decat sa stai sa le doresti raul altora? Uita-te in oglinda si vezi daca te placi asa. Daca vei intelege ca trebuie sa schimbi ceva vei fi pe drumul cel bun.

| uyeuya explică (pentru anonim_4396):

De fapt "prietenii" lui au vrut sa se combine cu mine si eu am refuzat... Cand au auzit ca asta e cu mine au facut tot posibilul sa ma desparta de el. Eu vreau sa ma razbun pe el deoarece i-a crezut pe cretinii aia in loc sa aiba incredere in mine...

| anonim_4396 a răspuns (pentru uyeuya):

Ok, nu te-a meritat. Vrei sa ii arati ca inca te intereseaza soarta lui? De ce nu rupi orice legatura cu el si cu "prietenii" lui? Definitiv. La urma urmei regretele apar mult mai tarziu, dar sunt dureroase. In loc sa regreti tu ca ti-ai pierdut timp planificand cum sa-l ranesti, lasa-l pe el sa fie ranit de greselile din trecut.

| uyeuya explică (pentru anonim_4396):

Suntem colegi... sunt obligata sa il vad zi de zi! altfel poate il uitam pana acum...si mai e si frumos dracu!

| Alexandru_Bucur_1993 a răspuns (pentru uyeuya):

De unde / in ce clasa esti?

| Alexandru_Bucur_1993 a răspuns:

Gaseste-ti alt iubit si sigur va regreta faptul ca te-a parasit happy