| SimonaBubu a întrebat:

Cum sa il uit pe fostul meu iubit sau măcar sa nu il mai iubesc? Problema e ca este si in aceeasi clasa cu mine.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu se poate,sunt niste neuroni care elibereaza substante in creierul tau e conexiunile alea nu se pot sterge asa, nici daca stai cu altul,se formeaza altele noi,nu uiti,daca ai iubit cu adv nu poti uite in timp conexiuna slabeste,pentru a mentine conexiune vie creierul o intareste prin anumiti hormoni,nu are rost sa explic, prin folosirea parti rationale poti incepe, invata o limba straina, ceva nou, nu incerca sa uiti, pur simplu conformeazate cu iubirea si fi vezi de alte activitati

| Stropdeploaie a răspuns:

Fa ti cat mai repede un alt iubit!

| gothicbat a răspuns:

Trebuie să pui grâu încolțit pentru Sf.Andrei

| Sfatuitorul69 a răspuns:

Ramai repetenta un an

| SimonaBubu explică (pentru Sfatuitorul69):

Si asa e ultimul an. laughing