| vivi21 a întrebat:

Cum pot sa imi gasesc un iubit?

24 răspunsuri:
| Leon a răspuns:

Nu trebuie sa cauti ceva anume niciodata trebuie sa il faci sa vina la tine

| Membra a răspuns (pentru Leon):

Astfel, ar continua in acelasi,, sens" mult si bine. Nu sta treaba chiar asa. Iar intrebarea... este data dracu'! happy

| Simσηαღ a răspuns:

Daca esti genul care sta mai mult cu fetele...sincer e cam greu.Un iubit care intr-adevar ar putea sa 'ti placa ar fi chiar un prieten din jurul tau, insa dupa parerea mea nu merita sa renunti catodta la prietenie in schimbul "iubirii".Si e foarte simplu trebuie sa stii cum sa te fci cautata si cand spun asta nu ma refer sa te comporti ca o piti care umbla cat mai dezbracata.Fiecare este unic in felul lui si eseplacut poate doar de anumite persoane nu poti spune c te plac toti.Despinde daca nu vrei ceva mai serios, se gasesc pe toate drumurilelaughing.

| Skylar a răspuns:

Punand intrebarea asta laughing

| Λndrei a răspuns:

Cautandu-l.

| sltlp a răspuns:

De obicei, baiteii, ca mine, inteaba asta happy

| sensa a răspuns (pentru sltlp):

Dar ce au baietii ca tine(de intreaba asta)?

| sltlp a răspuns (pentru sensa):

nu au noroc cu asa ceva happy. fiecare cu ce a fost menit

| sensa a răspuns (pentru sltlp):

Baietii ca tine...e ceva aparte la voi? daca da ce?

| sltlp a răspuns (pentru sensa):

Lipsa norocului in chestii ca acestea. numic important. Unii sunt mai "lipiciosi", altii nu

| sensa a răspuns (pentru sltlp):

Eu nu inteleg dc va bateti atat capul...doar ca sa stati cu cineva agatat de brat? cand va veni vremea sa gasiti pers potrivita nu va trebui sa cautati.ca lucrurile se vor intampla de la sine. cele mai bune lucruri n-au nevoie de"premeditare"winking

| Kazimir a răspuns (pentru sensa):

''cele mai bune lucruri n-au nevoie de"premeditare'' '' Dar site-urile de matrimoniale? happy

| sensa a răspuns (pentru Kazimir):

Site-ul de matrimoniale ti se par un lucru bun? chiar crezi ca iti gasesti acolo... ceva? ca sa nu mai zic de jumatate?

| Kazimir a răspuns (pentru sensa):

Nu zic că aş fi de acord cu ele... zic că in ele exista asa zisa premeditare de care ai menţionat.

| sensa a răspuns (pentru Kazimir):

Pai acum peste tot e vb numai de"iubire"(ca sa nu zic "combinatii" pentru sex)...deci scopul e acelasi peste tot doar mijloacele difera(nu prea mult)...insa eu vb de ceva mai"autentic" desi ma indoiesc ca fetita care a pus intrebarea asta vrea ceva autentic si nu doar sa se afiseze cu unul atarnat de brat ca de trebuie sa intre in"randul lumii"happy

Răspuns utilizator avertizat
| Dubaster a răspuns:

Asta e fără de răspuns. Nici Platon, Aristotel, Plotin, Boethius, Locke sau Uncle Sam n-au încă o variantă satisfăcătoare, deşi chiar s-au chinuit, săracii.

| AcelasiOm12 a răspuns:

Cum adica ...pentru ce sa iti gasesti iubit broken heart? eu ce sunt aici tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Misu1997 a răspuns:

Dami id tau de messbig grin.

| vivi21 explică (pentru Misu1997):

Vivi_rock_angel21@yahoo.com

| jhonmihai a răspuns:

Buna,sicer mie unu nu imi vine sa cred ca exista o fata care inca nu are si ea un iubit, dar ca sa poti sa iti faci un iubit trebuie sa iti placa de acea persoana sa comunicati si totul o sa vina de la sine, mult succes

| AleczR a răspuns:

Daca o fata a ajuns sa intrebe asta. atunci e cu adevarat grav.