| Mirunapampam a întrebat:

Cum sa fac sa-mi gasesc un iubit?puppy dog eyes.
Dau funda puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

Hei! Daca esti naturala,zambesti,stii sa vorbesti, te imbraci cu gust si esti tu cea de toate zilele, fara sa porti o masca sau sa vrei sa iesi in evidenta neaparat este imposibil sa nu te vada un baiat si sa vrea sa fie cu tine.
Nu-ti uita zambetul, va fi apreciat de cei din jur si cu siguranta va aparea si iubitul, fara ca tu sa-l cauti. Va veni singur la tine.
Succes! happy

16 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Drafostea(iubitu) nu se cauta, tot se intimpla din senin si e cel mai frumos cand cel mai putin te astepti si uite ca facind nimic ai ce iti doresti.

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Răbdare, fii deschisă şi optimistă.

| unknownn a răspuns:

Ti-l gasesti din intamplare nu ca vrei tu.

| neutrino a răspuns:

Da un anunt, eventual pune si afise pe stalpi.

| h3r a răspuns:

Nu ştiu... caută pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunta la hainele de pe tine, te vor gasi ei.

| JiTerra a răspuns:

Of, of, of...
Un prieten apropiat. poate chiar un coleg de clasa [mie nu mi-ar placea ca iubitul meu sa fie cu mine in clasa, ar fi naspa.] dar.din scoala e ok happy si sa-l cunosti macar de o luna 2...

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Auziti mah? Toti baietii sa apeleze la mirunica!

| împartezâmbete a răspuns (pentru iuliaiuliaiulia):

Esti ironica draga Iulia, lasa fata tongue

mirunik ce sa zic, la momentul tau potrivit o sa apara si cavaleru sufletului taubatting eyelashes

| împartezâmbete a răspuns:

Cel mai bine e sa iti gasesti un prieten in mediul natural, printre colegi chestii de genul, dar depinde si ce varsta ai tu, daca esti mica mai bine te-ai preocupa de scoala si cam atat, mmm poti cere sfaturi si colegelor tale daca esti timida

| cristinel87 a răspuns:

Ia de aici:cccrysty_cccrysty

| Dariiiii a răspuns:

Asteapta sa gasesti un baiat pe care s ail placi, iar atunci sa il cunosti si mai departe vezi tu.:*

| ancutz16 a răspuns:

Asteapta si va veni si timpul potrivit pentru tinehappy.

| LoreBuff a răspuns:

Pai un prieten nu se gaseste...Acesta vine de la persoana care te astepti mai putin si exact atunci cand te astepti mai putin.:* Deci ai rabdare nu stii niciodata cine sau cand o sa fiewinking

| TotinebuniidinHorsens a răspuns:

Videochat.