| mara25noiembrie a întrebat:

Vreau iubit cum pot sa imi gasesc?

33 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca te lasa, atunci poti prin baruri - fiindca afara e cam frig...

| darrio2007 a răspuns:

Prin caminele de batrani. La anii tai este singura solutie. Daca nu ai pus anul nasterii la misto.

| dannys a răspuns:

Nici eu nu am si astept sa ma gaseasca el pe mine eu pe el. tongue

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru dannys):

Frumos raspuns, bravo.

| dannys a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai 12 ani, ce iubit vrei la 12 ani

| darrio2007 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

A schimbat anul nasterii la profil. 1935. Acum e babă.

| Violleta2022 a răspuns:

La 12 ani ti s-a facut de iubeala?

Nu-i bai, iti contactam noi parintii si le aratam ce postari pui tu pe TPU, sa vedem daca ei sunt de acord

| GabiDumitrescu a răspuns:

Baga un anunt la ziar. Esti majora macar?

| Mayhem666 a răspuns:

De la magazin, din cate stiu erau la pret redus de sarbatori, poate mai sunt si acum, chiar daca au trecut sarbatorile laughing

| mara25noiembrie explică (pentru Mayhem666):

Hahaha

| Axely a răspuns (pentru Mayhem666):

XDD moorr

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Iubaretii sunt in concentratie maxima la Vaslui. Daca ai bani si pretentii mai ridicate te duci si te pui intr-o vitrina la Amsterdam.

| Nemessys a răspuns:

Te rog frumos ca ceea ce urmeaza sa citesti sa-ti intre bine in cap, sa iei 100% ca o vorba seriosa si prieteneasca. De ce vrei asa mult un iubit? Dupa cum vad eu, vrei un iubit numai de dragul de-al avea, nu? Nu conteaza cum e, nu? Aa stai, sa fie frumos, doar atat conteaza, nu? :/ Ideea e ca trebuie sa-l iubesti cu adevarat. -_- Nu poti accepta orice baiat in viata ta, mai ales cand vine vorba de o relatie. Asta sa-ti intre bine in cap. Deoarece crede-ma ca o sa regreti alegerea facuta. Nu accepta orice baiat si daca cunosti unul care crezi ca-i potrivit, nu te grabi cu relatia. Mult noroc!

| vocea a răspuns:

Buna, iti poti gasi pe net pe site-urile de matrimanioale.

| alexandrualind a răspuns:

Intra pe"sentimente.ro"

https://www.sentimente.ro/

| FaraNume1245 a răspuns:

Daca vrei un iubit, ar trebui sa incepi prin a te opri din a da seen sau "a da flit" multor baieti. Nici jocurile gen "fac pe indiferenta" nu au efect pozitiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara o pisica si incepe sa astepti mult si bine. O sa vina el singur, clar.

| NAT0 a răspuns:

Pe metin doi găsești.

Răspuns utilizator avertizat
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Cu ajutorul prietenelor tale. Ele iti pot face conostinta cu un baiat care nu are prietena.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Data naşterii: 18 Iul 1935... ce mai vrei mai babuta si tu? du-te in moldova ca am auzit ca se cauta grupa mare

| mara25noiembrie explică (pentru Ionut_Sur_1987):

Am 12 ani data nasteri e la misto

| darrio2007 a răspuns (pentru mara25noiembrie):

Si 12 ani nu e o varsta potrivita pentru iubiti. Parteneri de joaca cu papusile, da.

| Pewtra a răspuns:

Hey! Lăsați-o! Vrea un prieten care s-o iubească! La fel ca mine, dacă vrea un iubit lăsați-o! De ce trebuie să vă bateți joc de ea? :@ Și tot eu vreau! Îți scriu azi pe FB.

| InimioaraTePupă a răspuns:

OLX.RO =))
Acum serios(tot ce dau este pentru majori):
www.cuplari.ro/site-de-gasit-perechea.htm
www.mysinglefriend.com
ro.fdating.com/
www.ro-mantik.ro/
www.elmaz.ro/
www.cuplari.ro/countries/romania
Atata. Sper ca te-am ajutat.(poate ca gasesti pe olx =)) )
Funda?

| UnicornLove0998 a răspuns:

Da anunt pe OLX

| Lov33 a răspuns:

Pai daca placi pe cineva ai putea sa ii spui. poate se intampla o minune :*

| Pinkaana a răspuns:

De pe Facebook