| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi sarut sau pup partenerul ca sa ii sucesc mintile de tot? vreau totul cu mici detalii! cere functioneaza primeste

2 răspunsuri:
| alexandra21_3435 a răspuns:

Iubita eu iti zic frantuzeste, dar poti incerca sa incepi pri n sarutari dulci pe gat(fata sa il mustitongue), lobul urechii, e foarte excitatnt pentru baieti, poti sa ii bagi si mana sub tricou, merge crede-ma.

| JustMe_7096 a răspuns:

Mie mi se pare scarbos sarutul frantuzesc! acum...mai depinde si de baiat! celor cuminti nu le plc sarutul frantuzesc! cei mai,, rai,, sunt inebuniti dupa sarutul asta!tongue laughing eu o sp din experienta! acum...nu stiu!