| Raull a întrebat:

Cum sa incep? De 3 saptamani m-am despartit de o fata cu care am fost impreuna aproximativ doua luni, stiu ca nu sunt multe doua luni dar m-am atasat foarte mult de ea, si nu stiu cum as putea face sa scap de ideea de a vrea sa fiu impreuna cu ea. Am mai citit pe aici, sa sterg pozele, id-ul, nr. de tel si toate rahaturile astea, ce legatura ar avea chestiile astea cu uitatul de ce a fost intre 2 persoane? happy
Dau funda la cel mai ok raspuns, nu vreau raspunsuri de rahat happy

8 răspunsuri:
| totEU_9066 a răspuns:

Banuiesc ca v-ati despartit din motive serioase sad
dar ca sa uiti usor o fata sau baiat iti trebuie timp, stii cum se zice '' Iti ramane o cicatrice, iar cand te uiti la ea iti aminteste'' crying
dar daca o iubeste de ce nu te duci si spune-i big grin poate asa va inpacati :* si nu mai suferi sad
Dar sfatul meu este ca sa uiti o persoana asa de pe o zii pe alta nu se poate sad
Te ce nu te duci in cluburi sau ia-ti o vacanta unde sa e gandesti, sau distreazate :* este cel mai bun lucru pe care poti sa-l faci
NU SE STIE NICIODATA CINE TE ASTEAPTA SAU DE CE V-ATI DESPARTIT asa ca zambeste ca poate cineva se va indragosti de zambetul tau :* sper ca te-am fost de ajutor multa bafta happy

| totEU_9066 a răspuns:

Atunci e clar sad ea nu simte nimk pentru tine :O dar ce motive ar fi avut sa va despartitii thinking
Stii cum se nuumeste ce ai simtit tu? dragoste la prima vedere adica te-ai atasat de ea repede
Iar daca ea te trimis sa plimbi ursu mai bine o lasi balta sunt multe femei pe lumea asta Don't worry ''Din dragoste nu moare nimeniwinking
Lasa ca iti trece happy Du-te cu prietenii tai distreazate, si traieseti viata nu merita sa suferi ca un bou scuzami expresia dupa o fata care te-a dat gara crying
Succes
PS:Cel mai bun mod de a te detasa este sa discutii cu cineva pe indelete despre asta happyeste mult mai bine si vei vedea ca te vei simtii usurat

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Nu inteleg, daca ti la ea de ce te-ai despartit de ea?
Tine legatura cu ea sa nu ii simti lipsa atat de mult, incearca sa te imprietenesti cu alta fata stiu ca e greu dar daca nu e ea cea potrivita pentru tine, repetati : Ea nu ma iubeste, mai sunt multe ca ea, asta e!

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Putem sti motivul despartirii sau e intim?

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Tia-m dat mesaj cu ID-ul meu vorbim cand te gasesc pe online happy

| Raull explică:

La intrebarea : daca ti la ea de ce te-ai despartit de ea?, raspunsul meu ar fi : nu eu am vrut sa ne despartim, ea a vrut, oricum, la chestia mai sunt multe ca ea, pana acum nu am incercat sa imi schimb caracterul pentru. alta fata sau pentru o alta persoana, si de ea m-am atasat asa, foarte repede, in 2-3 zile. Si de 3 saptamani sunt cam. praf :]

| Raull explică:

Vale, multumesc pentru formulare, dar treaba cu mersul si spusul, crede-ma ca am incercat dar ea vrea sa ramanem doar simpli prieteni, ii respect decizia dar totusi, as vrea sa fac ceva sa pot sa ma gandesc si la partea plina a paharului.

| Raull explică:

Pai de asta am postat pe TPU, daca aveam cu cine sa vorbesc vorbeam, daca ati putea lasa unul din voi 2 [blue sau vale] un id de mess, un e-mail, ceva happy