| georgika94 a întrebat:

Cum sa-l fac pe prietenul meu sa fie mai atras de mine!

8 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

De acord cu Azµre, dar daca vrei sa fie mai aproape de tine, trebuie sa fi un pic mai dificila, putin inabordabila, misterioasa, putin nesuferita, si un pic m isteata ca el, lasand cuvintele de sus laoparte, trebuie sa te gandesti ce anume ne place noua smug, o sa fiu un pic vulgar insa c`est la vie, deci, sa fi si tu un pic "porno" intelegi tu smug, sa stii sa il provoci smug bine, sa stii sa il provoci si sa il lasi si cu hmm "pipota" umflata smug, invata sa stii sa il provoci, poti face sa te vezi cu el, fara sa ii ceri tu asta smug esti fata isteata o sa te descurci succes/ succese, succesuri de care vrei tu!
Daca apar manifestari neplaqte looking-me blushing

| Alexandru0007 a răspuns:

Poarta si tu ceva nou sau fa niste lucruri care ii plac ori asculta-l mai mult cand vorbeste.

| neutrino a răspuns:

Este imposibil!

| Azµre a răspuns:

Dacă te iubește este oricum atras de tine, dacă nu atunci se răcește și se distanțează, vorbește cu el.

| IREros a răspuns:

Nu inteleg de ce nu ar fi, esti frumoasa. Poate este atras si nu stie cum sa se manifeste, poate e timid, nu poti afla decat vorbind. Comunicatitongue, ingredientul numarul unu pentru o relatie sanatoasa si fericita.

| Anonimul674 a răspuns:

Face-ti sex si l-ai castigat

| MaryUs_Leo_1995 a răspuns:

Sa il atragi mai mult

| Ycu a răspuns (pentru MaryUs_Leo_1995):

Oh, Captain Obvious, you did it again.