| AndreeaOanaP a întrebat:

Fostul meu iubit a inceput o relatie cu una din cele mai bune prietene de-ale mele... Eu sufar enorm si vreau sa ma impac cu el, dar o prietena s-a bagat si i-a spus tot felul de prostii despre mine iar acum el ma crede o saloasa si o insistenta.Ce sa fac? ( P.S. dau funda )

Răspuns Câştigător
| Anghel96 a răspuns:

Stiu ca sunt baiat, dar pot da si eu sfaturi! 1 la mana: daca acel baiat ii place de tine si te iubeste, o sa se intoarca singur! 2 la mana: acea fata nu o poti numi prietena daca i-a spus fel de fel de prostii, si 3 la mana: De ce sa-ti irosesti timpul pentru cineva care nu te merita? Cauta pe altcineva! VIATA E LUNGA!

| AndreeaOanaP explică (pentru Anghel96):

Merci mult pentru raspuns. nici eu nu stiu ce sa mai cred : daca ma iubeste sau nu. in urma cu o luna imi spunea ca nu-si imgineaza viata fara mine si acum... stii continuarea... oricum merci din suflet pentru ajutor.

1 răspuns: