| Arina1234 a întrebat:

Cum să le spui părinților ca nu poti dormi din cauza lor ca ei fac dragoste. Se aud gemete, casa e veche si scartaie tot patul, podelele, usa. Fac ture la baie si scartaie tot si eu sunt nevoita sa ma trezesc. Cum sa-i spun mamei. Am 11 ani si stiu despre asta. Dar ce reactie credeti ca va avea cand ii voi spune ca ea nu stie ca eu stiu. Va rog dati un raspuns concret. Sunt fata daca asta ajuta cu ceva....Repede va rog se apropie noaptea! Ma asteapta un cosmar sad

Răspuns Câştigător
| Athenaaa a răspuns:

Zii mamei tale ca se aude gălăgie noaptea și nu știi de unde și ești cam speriata și nici nu poți dormii cred ca va prinde aluzia

12 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Scrie-le un mesaj

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-le ca nu poti dormii cand scartie patul la ei in camera sau ei se harjonesc, ca fac galagie si te trezesc din somn.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-i sa-si traiasca viata asa cum trebuie. Daca nu ar fi facut asa ceva cu 11-12 ani in urma, tu nu erai pe aceasta lume.

| Arina1234 explică (pentru Emilian65):

Stiu dar ma deranjeaza. Ma scol chiar si la 4 dimineata. Toata ziua sunt obosita. Nu dorm decat 6 ore. Dar un copil de varsta mea trebuoe sa doarma cel putin 8 ore. Sunt un copil. Am dreptul la somn

| GoldenZenith a răspuns:

laughing) bucura te că pasiunea dintre ei e vie.

Spune le că nu poți dormi pentru ca auzi casa scârțâind și că te gândești că sunt fantome. laughing)

| Necunoscut112 a răspuns:

Foloseşte dopurile pentru dormit. Eu stau la cămin şi se ascultă muzică până dimineaţa tot timpul.

| Elide a răspuns:

Ce ciudat...la ai mei nu s-a auzit nici musca de 18 ani de când stau cu ei in casa!

| DorelExpertu a răspuns:

Le spui "Mai ungeti si voi patul ala ca scartie ingrozitor cand sariti pe el si nu pot dormii".

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Cum ti-am mai spus... ii oferi maica-tii cadou un calus.

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Lasa-i mesaj si spune-le ca se aude galagie intreab-o daca da tati in mami

Răspuns utilizator avertizat
| Arina1234 explică:

Seriozitate, va rog!