| clara22345 a întrebat:

Cum sa ma excit cand fac dragoste cu prietenul meu? Aproape de fiecare data nu ma excit si nu imi place absolut deloc. Ce as putea face?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fă o labă!
Oricum, de excitat ar trebui să te excite partenerul; dacă nu e în stare, renunță și rămâi la masturbație - o să fii mult mai satisfăcută!

| neutrino a răspuns:

Schimba partenerul, nu stie meserie!

| ywar a răspuns:

Prietenul tau e foarte prost in pat. De preludiu nu a auzit si te patrunde ca pe o bucata de carne de la abator, numai ca la tine inauntru este umed si cald si lui ii place asta. De umeda esti umeda probabil ca altfel nu ar putea sa intre inauntrul tau dar nu esti suficient. Nu stiu cati ani aveti voi dar preconizez ca nu prea multi si sexul este practicat din teribilism nu pentru ca exista ceva pe fond-adica admiratie, respect, o forma de atasament. E gol baiatul asta. Schimba-l!

Răspuns utilizator avertizat
| NameHarris a răspuns:

Pai treaba asta ar trebuie sa fie al partenerului tauhappy Eu cred ca voi o faceti ca si cainilaughing Jup direct pe situatie:rolling on the floor Ar trebui sa te saraute pasional pe corp gat si daca este capabil sa-ti fac si un oralhappy sa vezi dupa aceea distractiehappy Bafta!

| Denly a răspuns:

Fa-o pasional!

| Alisse a răspuns:

Incearca cu fetele.