| ema99 a întrebat:

Cum sa ma impac cu el? el nu mai vrea sa fim impreuna, da eu vreau...am fost cu el i-am demonstrat ca il iubesc, azi ma cauta si imi ceru pozele cu noi, nu stiu ce sa fac, dati-mi un sfat

2 răspunsuri:
| emi29 a răspuns:

Dar el ti-a demonstrat vreodata ca te iubeste?

| Annie a răspuns:

La mine a fost invers... mia demonstrat ca ma iubeste si cand a luat el putina atitudine adica sa ma ia la intrebari ca de ce nu vreau sa ies afara cu el si alti prieteni deai nostri eu i-am zis sa nu ma ia la interogatoriu ca sunt nervoasa dar totusi a facut-o si m-am enervat si m-am certat foarte urat cu el iar pe 14 februarie de ziua indragoostiitilor m-a intrebat daca vreau sa ne impacam pe moment am zis da si si acum daca m-ar intreba tot da as zice tin la el dar... este ceva ciudat, stiu ca nu te interseaza dar daca el nu vrea sa stea cu tine e impoosibil sal induri sa stea cu tine acest baiat samilogit de mine mmai mult de 3 luni sa stea cu mine si regret ca eu am fost foarte nesimtita cu el, acum nici nu vrea sa mai vorbeasca cu mine, si imi pare rau, decat sal pierzi cu adevarat mai bine tinel ca amic!:*