| aaacccsss a întrebat:

Bunabig grin am 14 ani si prietenul meu are 17 si el ar cam vrea sa facem sex si nu stiu ce sa fac... avem 6 luni si mi-a demonstrat de nenumarete ori ca ma iubeste, si eu il iubesc foarte mult. va rog dati-mi un sfat.

Răspuns Câştigător
| HelloKitty97 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu faci inca asa ceva pentru varsta ta nu e potrivit acest lucru poate ca el a incercat sa te convinga ca el tine la tine doar pentru a face sex cu el si dupaeea te va lasa balta spune-i ca inca nu esti pregatita daca te iubeste cu adevarat iti va spune bine si veti ramane inca impreuna iar daca el vrea doar sex iti va spune ca se desparte de tine!
Ai grija ce faci alegerea e a ta eu ti-am dat doar un sfat!
Succes! Sper ca te-am ajutat.:-)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sfatul meu este să mai așteptați totuși. Ești prea mică și dacă începi așa devreme viața sexuală, va avea urmări asupra dezvoltării organismului tău. Acum ar trebui să fii concentrată pe dezvoltarea ta fizică, mentală și intelectuală. Dacă prietenul tău te iubește cu adevărat, te va aștepta. Dacă nu vrea să aștepte..., nu merită să-i dăruiești virginitatea ta.
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ și pe http://zinnaida.ro/

| Pissy_Andreutzza_1997 a răspuns:

Pai daca ti.a demonstrat ca te iubeste nu o sa te lase daca e sa o faci dar eu zic sa te gandesti pentru nu esti virgina decat odata in viata si daca tu cred ca vrei sa o pierzi cu el e decizia ta happy