| Ivallll a întrebat:

Cum sa ma razbun pe el? prietenu m-a lasat pentru alta acum 2 saptamani... si a zis ca e mai bine sa ramanem prieteni si i-am trimis mesaj si face ca numai poate sa vorbeasca cu minecryingcrying... vreau sa sufere si el asa cum am suferit eusad

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce rea esti...
Cand vrei raul cuiva,de obicei, se intoarce impotriva ta, stiai?
Lasa-l in pace.Nu-i mai da importanta,invata sa pui punct,nu mai fii asa slaba.
Si,fii sigura ca si el va suferi asa cum suferi tu, dar nu din cauza ta, asta e sigur.
Te-a lasat fiindca nu te iubea.Intr-o zi, o sa-l lase si pe el o fata care nu-l va iubi.
Sa nu fii rea.
Niciodata.

| JustMe_7096 a răspuns:

Razbunarea nu e cea mai buna solutie crede-ma! cel mai bine e sa fi indiferenta cu el! sa nu-l mai bagi in seama, nici sa nu-l mai privesti! sa vezi cum tot el o sa vina dupa tine! un lucru sigur care il stiu despre baieti este ca nu suporta sa fie ignoratiwinking sper sa-ti mearga!winking:X

| Ezzio a răspuns:

Fal gelos! Fi malefica!(Dark)
Lasal in pace! Uital(Good)

| liviu18_3718 a răspuns:

Razbunarea e arma prostului! nu face greseala asta.o sa regrete el mai tarziu decizia luata si ca a renuntat la persoana care il iubeste si care probabil o iubeste! dorestei binele si fii indiferenta. o sa-ti fie mai bine si chiar el o sa se intoarca la tine.