| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ne dam seama ca partenerul nostru de viata e partenerul perfect adica cum sa imi dau sema k iubitul meu e cel potrivit pentru mine si cum sa imi dau seama? Cum sa il testez? Ce sa il intreb?

Răspuns Câştigător
| scarletjo a răspuns:

Niciodata nu ai cum sa iti dai seama daca cel de langa tine este omul potrivit.Decat.cateva mici detalii:cum se poarta cu tine,cat este de atent, cat de mult ii pasa, daca este alaturi de tine in momentele fericite sau mai putin fericite.

2 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

laughing asta e o totala prostie
nu il poti testa in niciun fel timpul e singurul care le va rezolva pe toate
sa nu incerci sa il testezi pentru ca eu am incercat si am ajuns la despartile el ajungand la concluzia ca eu nu am destula incredere in elsad

| Rioko a răspuns:

Nu il testa! O sa se supere daca o sa afle ca nu ai avut incredere in el de la inceput oricum viata o sa va aduca teste... fie ca vreti sau nu, mai devreme sau mai tarziu.