| Any1998 a întrebat:

Cum sa imi testez iubitul ca sa imi dau seama ca ma iubeste? Am auzit ca unele femei asa fac!
Sfaturi va rog
funda :**

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca si el te-ar testa ti-ar conveni? Chiar nu ti-ai dat seama pana acum?

| RAY a răspuns:

Daca nu ai incredere in persoana iubita de ce stai cu el? eu mai bagam teste pe fb si ma dateam altcineva, dar nu tine frate, trebuie sa crezi in persoana iubita, astea sunt de fapt frici interioare http://www.psihoterapie.net/......frica.html

o poveste trista

http://www.eva.ro/......47687.html

| T0T a răspuns:

Asta ar trebui să îți demonstreze cu fapte, nu cu cuvinte. Analizează-i faptele.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Eu zic sa nu incerci sa il testezi.

De ce spun asta?
Pai ti-a facut cadou acea bratara... deci este clar ca te simpatizeaza cat de cat. Nimeni nu face un cadou unei persoane pe care o uraste.

Poti incerca sa dai like pe facebook mai multor baieti. Daca este prost si daca urmareste activitatea de pe acel site atunci o sa fie putin afectat.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fac asta, dar nu prea le convine rezultatul laughing. Ai grija ce iti doresti