| Denis98 a întrebat:

Cum sa o cuceresc pe fata pe care o plac?

8 răspunsuri:
| Issaa a răspuns:

Pai daca ai id'u ei de mess, poti vb cu ea si o poti intreba dif lucruri, puteti glumii impreuna etc. Daca sunteti colegi fa'i un gest dragut, cum ar fi o floare [ pe orice fata ar incanta'o asta] sau pur si simplu sa o intrebi vreo tema si intrii in vorba cu ea, poti sa ii iei apararaea oricand, si sa o saluti MEREU sa nu te iei de aspectul ei fizic [ asta ne doare cel mai tare ] sau sa ii spui ca nu'ti place ceva la ea, pentru ca atunci se va simtii foarte prost, ideea e sa nu o sufoci si sa fii cat se poate de simpatic si dragut cu ea si atunci ii vei sarii on ochi si o sa aiba un interes fata de tine. daca vezi ca si ea se comporta frumos cu tine poti sa'i spui ca tii la ea si ca ai dorii sa fiti impreuna dar doar daca vezi ca si ea e la fel cu tine. daca te indeparteaza mereu iti zic sa o lasi balta. si daca vezi ca nu merge fii putin indiferent pentru ca o sa'i lipseasca gesturile tale dar oricie ai face sa nu u ii faci NICIODATA complimente prietenei sale cele mai bune. o sa te creada un nesimtit pentru ca poate in adancul ei s'ar putea sa simta ceva, nu? Daca o vrei pe ea, atunci fa'o sa se simta speciala si sa nu faci la fel cu alte fete pentru o sa zica ca nu merita si ca esti un nesimtit... Bafta :*

Răspuns utilizator avertizat
| iSaidNo a răspuns:

Afli e ai in comun cu ea, si incepi sa te apropii mai mult de ea.Stii tu, te duci in fiecare in pauza la ea, ii faci complimente, poti sa ii dai o ciocolata, sa o inviti la un suc..la o prajitura, o ajuti la teme, sau, nu stiu daca va functiona dar..ai putea ca intr-o zii sa te prefaci ca te-ai dezechilibrat si o calci pe picior si ii zici ca a fost o greseala, apoi ii ceri scuze, ii faci masaj si poate o sa inceapa sa te simpatizeze.Ai putea sa ii iei apararea daca cumva, a intrat in comflict cu prietenii..Chestii de astea ai putea face.

Sper ca te-am ajutat!

Funda?

| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns:

Fi tu insuti, vorbestei frumos..aratai mici semne ca o placi. poate chiar sa ii daruieste ceva.iar cel mai important lucru este sa ii spui ca o placi..Mult noroc

| PisicaCuSniper a răspuns:

Pai ii dai cadouri ii faci complimente si incerci sa o tii de mana...

| ursuletu88 a răspuns:

Nu o poti cuceri

| Nikoletaaa a răspuns:

Stai pe langa ea si afla ce-i place... Vorbeste cu ea, despre ea si in final o cuceresti

| dollELIAdolli a răspuns:

Stai mai mult cu ea, punete bine cu ea si dac nu itit iese fa-o geloasa:* mult noroc :dlove struck