| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa o intreb pe prietena mea daca e virgina sau nu, are 16 ani si nu stiu cum sa ma comport cu ea ca nu vreau sa o sperii in caz ca e virgina, daca ma intelegeti. Multumesc!

20 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Îi spui aşa: "A mai intrat vreodată hârciogul în vizuină?".

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa iti zica ia cand va fi timpul

| Bishopp a răspuns (pentru suntserios):

Am mai patit lucrul asta cu una ...si apoi imi zicea ca sunt gay ca eu nu pun mana, ca ce voiam sa sara ea pe mine?

| corbulalbrosu a răspuns:

Printro discutie despre viata si printr-o intrebare colaterala ai putea sugera sa discutati despre aceasta problema.Din raspunsurile date de ea vei putea sa tragi concluzia.

| Bishopp a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ei na... eu sunt direct...dar totusi putina subtilitate.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Bishopp):

Ce intelegi tu printr-o intrebare colaterala? sau subtila?

| Bishopp a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Intrebare colaterala, intrebare intre prieteni, subtila mai discret asa..sa nu creada ca doar asta vreau de la ea.

| neutrino a răspuns:

Sincer sa fiu nu te inteleg. Este strict problema ei daca e sau nu fecioara. Fii totusi linistit, dar si pregatit, vei afla la timpul potrivit.

| Bishopp a răspuns (pentru neutrino):

Ca sa ma intelegi, vreau sa spun daca pot sa o ating pe tot corpul. si zic sa nu se sperie in caz ca e virgina.

| neutrino a răspuns (pentru Bishopp):

Stai linistit ca nu se sperie, atata timp cat ea iti da voie sa o atingi!

| Bishopp a răspuns (pentru neutrino):

Pai aia e, nu stiu daca imi da voie. si iti zic eu ca daca nu-i virgina imi da voie, dar daca e o sa se sperie.

| neutrino a răspuns (pentru Bishopp):

Zici gresit!

| Bishopp a răspuns (pentru neutrino):

Dar cum e?

| Dendoris a răspuns:

Fã! Ti s-a dus garantia sau nu?

| EdiShadow a răspuns:

Frate e prietena ta? Ar trebuii sa vorbiti orice, fara rusine. Asta inseamna sa ai o iubita, va spuneti absolut orice fara rusine si fara retinere. DE exemplu eu cu prietena mea ne spunem tot" CA te vreau acum, abia astept sa te prind" Sa nu mai zic ca ne dam si poze intime cand suntem despartiti si multe altele, stiu ca suna nebunesc dar e frumos, daca faci tu asta pe pielea ta. Asa suna nebunesc si ciudat!

| ExorcistulAK47 a răspuns:

Stai liniştit că nu o sperii deloc, *Pisi... eşti virgină*

| oricine220 a răspuns:

Iti dau eu un sfat sunt fata si cu incredere iti spun mai intai sarut-o, coboara usor pe gat, apoi iar la buze apoi cu mana incet urci pe picior. Daca iti da mana de acolo ii clar

| Bishopp a răspuns (pentru oricine220):

Am urcat pana pana la baza piciorului nu mi-a spus nimic, dar nu stiu, apoi sa nu ma creada un afemeiat..ca eu tin la ea.

| oricine220 a răspuns:

Intreaba-o in gluma... jucativa un joc ca sa va cunoasteti mai bine

| DeliutzaSkumpyka a răspuns:

La inceput, sarut-o pasional si giugiulitiva putin.