| florinlthl a întrebat:

Cum sa o uit?

Am avut o relatie de 3 luni jumate cu o tipa si m-am indragostit de ea... am ajuns sa o iubesc enorm, dupa mai multe certuri ne-am despartit o saptamana, apoi ne-am impacat si la 2 zile dupa impacare mi-a zis ca ma iubeste. eram super fericit iar dupa 2 saptamani ne-am despartit.
In momentul de fata suntem despartiti de peste 3 saptamani. inca nu am uitat-o din pacate... iar azi aflu ca e posibil sa se impace cu un fost iubit cu care a stat 3 ani.

Mi-e greu sa trec peste chiar daca au fost doar 3 luni jumate, mi-a ramas in minte chipul ei cand mi-a spus ca ma iubeste si ma simt destul de singur fara ea, pe langa asta, toate planurile mele de viitor o includeau pe ea si acum mi-e tare greu sa mai fac ceva, fiecare femeie pe care o vad imi aduce aminte de ea.

Nu mai stiu ce sa mai zic...

Răspuns Câştigător
| Vintila_Crina_1994 a răspuns:

Ohhh, ce drăguţ. Aşa am păţit şi eu o dată. Eu l-am ingnorat, pentru că este foarte nesimţit acum, şi de aceea nici nu îl mai salut. Dar cred că dacă îi spui ce simţi poate o să aibă altă părere.

| florinlthl explică (pentru Vintila_Crina_1994):

Mersi, cred ca i-am spus de prea multe ori, si cred ca e si foarte nesimtita, ciudat cum se schimba oamenii. acum nu mai e nici 5% din persoana de care ma indragostisem.

| Vintila_Crina_1994 a răspuns (pentru florinlthl):

Stiu, se mai intampla. Asa s-a intamplat si la mine, si chiar nu vrei sa stii cat e de nesimtit acela despre care am povestit. Multumesc pentru funda.

4 răspunsuri:
| Paul_Chio_1997 a răspuns:

Frate am eu un leac. Bei un milkshake cu bere si pepene verde si pe langa adaugi un pliculet, doua, de laxative. La cat o sa fii de preocupat de diaree o sa uiti de acea fata instantaneu. iti reamintesc, a functionat. Bafta!

| florinlthl explică (pentru Paul_Chio_1997):

Mersi, pentru un scurt timp ar merge, sau as putea sa repet si sa prelugensc efectul laughing glumesc.