| anonim_9419 a întrebat:

cum pot sa scap de timiditate? cind legat ceva cu fete ma simt foarte prost sad

6 răspunsuri:
| KingJulien a răspuns:

,,nu lasa teama sa te opreasca din joc,,happy

| Cristina_5283 a răspuns:

Eu sunt fata, dar deschide.te si nu zice nimic prostesc care sa iti para rau, dar nu fi un fals.Trebuie sa fie o fata pe genu' tau ca sa aveti ce discuta.
P.S.:Succes cu fetelebatting eyelashes :*

| cucaracia a răspuns:

Te inteleg, insa nu stiu cum pot s t ajut...imi pare rau...straight face

| lilirozy a răspuns:

Poti scapa de timiditate vorbind cu fata de genul tau si daca ea te va intelege vei avea apoi curajul sa vorbesti si cu alte fete dar ai grija ce vb mai exact cu celelalte.SUCCES!

| alinutz33311 a răspuns:

Da stiu cum e! Deci eu am o stare proasta si daca crezi in tine ca poti sa o faci in 10 secunde ai reusit! Si daca ii spui ca o iubesti sau ma rog unele te mai si saruta si primesti si rasplata!

| xMileyOffGiirlx a răspuns:

Pai imaginazeatati ca acel sentiment urat si la fata sa si serioasa