| iwannabeperfect a întrebat:

Cum sa seduci un băiat? Funda*

Răspuns Câştigător
| LuLu246 a răspuns:

As putea scrie un manual laughing.
In primul rand, aceasta specie, masculii, sunt niste fiinte imature pana la varsta de 21 ani, care sunt controlatii de hormoni.
In al doilea rand, tu trebuie s afi increzatoare. Gandeste-te ca undeva in spatele tau e un tip care te admira, ba chiar trei. Apoi, zambeste, priveste direct in ochi. Indreapta spatele, parul sa fie desprins si fi un pic misterioasa, retrasa. Ultima chestie, inclina la un moment dat capul, gatul este o un punct sensibil care trezeste ceva in capul baietilor.
p.s sa ai ceva rosu, atrage.

3 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Fiecare fata are secretul ei.

Salut!

| ??c??? a răspuns:

Excită-l.
smug

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Mai bine vezi daca te place asa cum esti! :p
Daca vrei sa-i atragi atentia incearca o rochita ceva mai mulata si niste pantofi cu toc!
Te pup, pa pa! :*