| anonim_4396 a întrebat:

Ma  nu mesc alina si sunt noua am si eu o intrebare Cum pot atrage un baiat

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, poarta-te natural, vb frumos, aranjeaza-te pentru baiatul care vrei sa il cuceresti, fi zambareata si glumeata dar fara sa exagerezi, fiecare baiat este diferit, nu toti au aceleasi preferinte de fete, bafta la agatat...

| CatGirl a răspuns:

Prin felul tau de a fi.Nu trebuie sa te prefaci. Cel mai bine e sa vb sincer si sa fii sigura pe tine. :p

| maria91r a răspuns:

Prin naturalete