| alle_4599 a întrebat:

Cum sa surprinzi persoana iubita (iubitul) in fiecare zi cu ce este bine? ce trebuie sa fac va rog nu vorbiti la misto chiar am nevoie de sfaturi deoarece vreau sa am o relatie de durata si vreau sa duca m-ai departe in viata

1 răspuns:
| maytha a răspuns:

Cu gesturi, cu cadouri simple, sau pur si simplu sa fi tu insasi sa fi stapana pe sentimente tale si sa ii le arati in mod placut: ex cand esti cu el in parc la plimvare si mancati o inghetata joacate cu el pune-i un pic de ingetata pe nas...sau u fugi si el sa te prinda si cand tea prins ii spui drept rasplata ii dai un sarut sau ceva de genu, gesturi mici dar cu semnificatie mare iar el sigur va observa ca tie iti place de el si daca si lui ii place de tine sigur relatia va fi foarte frumoasa si de durata love struck sper sa fie si la tine asa big grin